Home / Gry / Akcja / World of Tanks – zobacz jak bardzo zmieniła się grafika w WoT

World of Tanks – zobacz jak bardzo zmieniła się grafika w WoT

World of Tanks logo

Firma Wargaming w dniu wczorajszym dla fanów World of Tanks przygotowała interesujący film, w którym możemy zobaczyć jak bardzo zmieniła się grafika w jej flagowej grze. Z uwagi na to, że zmiany w WoT są wprowadzane stopniowo z każdym nowym patchem (aktualizacją), nie każdy gracz zapewne zauważył wszystkie wprowadzone poprawki.

W zadaniu tym niezwykle pomocny jest opisywany w niniejszej wiadomości trwający ponad dwie i pół minuty film, w którym na podzielonym ekranie możemy prześledzić ogrom pracy, jaki programiści z Wargaming wykonali na przestrzeni ostatnich aktualizacji. Gra World of Tanks wystartowała w wersji 0.5.3, podczas gdy obecna wersja oznaczona jest numerem 0.8.9, a tuż za rogiem czai się już najnowsza odsłona o symbolu 0.8.10.

Ponadto pod koniec ww. filmu na kilku slajdach zobaczymy również zapowiedź jak World of Tanks będzie wyglądał w przyszłości.

Źródło: Wargaming

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.