Home / Gry / Akcja / World of Tanks w wersji 8.10 – japońskie czołgi nadciągają

World of Tanks w wersji 8.10 – japońskie czołgi nadciągają

W dniu dzisiejszym wystartowała najnowsza aktualizacja do gry World of Tanks o numerze 8.10 (pełna nazwa 0.8.10 #568). Najnowszy update wzbogaca grę nie tylko o nowe japońskie drzewko, ale również o znacząco poprawione oświetlenie, zmodernizowaną fizykę czy dwa nowe radzieckie maszyny z serii Object.

Najważniejszą ze zmian jakie przynosi update 8.10 jest wprowadzenie nowego drzewka z japońskimi czołgami. W jego skład wchodzą maszyny od poziomu 1 do 10, wśród których znajdują się takie czołgi jak: Renault Otsu (czołg lekki poziomu 1), Type 5 Ke-Ho (najwyżej pozycjonowany czołg lekki poziomu 5), Chi-Ni (czołg średni poziomu 2), STB 1 (topowy czołg średni poziomu 10), a także jedyny na obecną chwilę pojazd premium o nazwie Type 3 Chi-Nu Kai (czołg średni poziomu 5).

Dodatkowo na graczy czeka wraz z dodatkowym miejscem w garażu wspomniany powyżej czołg Renault Otsu z maksymalnie wyszkolona załogą (bez tzw. perek).

Ponadto w World of Tanks 8.10 debiutują dwa sowieckie pojazdy z serii Object (Object 430 Variant II – poziom 9 – oraz Object 430 – poziom 10). To jednak nie wszystko, bowiem na graczy czeka również nowa mapa o nazwie Hidden Village (Ukryta wioska), poprawione oświetlenie, a także zmodernizowana fizyka gry (m.in. poprawione przestrzeliwanie ”miękkich” elementów map).

W World of Tanks w wersji 8.10 pojawił się także nowy filtr koloru, w ramach którego możemy zmienić wygląd gry na jeden z następujących stylów: film z lat 40., wyciszenie, kontrast, miękkie kolory, fotochromatyczny oraz głęboki.

Z kolei jednymi z mniej zauważalnych, aczkolwiek nie bez znaczenia wprowadzonych zmian w aktualizacji 8.10 do World of Tanks wprowadzono ulepszony system informacji o zmianach cen materiałów eksploatacyjnych, miejsc w garażu czy osiągnięć w misjach. Teraz informacje te są bardziej przejrzyste i łatwiejsze do zauważenia. Dodatkowo podczas rozwijania naszych maszyn i odkrywania nowych modułów otrzymamy informację o rodzajach doświadczenia wraz z potwierdzeniem ile i jakiego typu doświadczenie chcemy przeznaczyć na dany cel.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.