Home / Aktualności / World of Tanks – szykuje się spora porcja zmian w aktualizacji 8.9

World of Tanks – szykuje się spora porcja zmian w aktualizacji 8.9

WoT Renders Germany Nashorn
Gra World of Tanks z aktualizacja 8.9 zaoferuje swoim graczom całą nowa linię niemieckich niszczycieli czołgów (Tank Destroyer), która obejmować ma maszyny od 4 do 10 poziomu. Tym samym gracze będą mogli zasiąść za sterami takich maszyn jak: Marder III (popularny niszczyciel czołgów T-34), Noshorn, Waffenträger auf Pz.IV (Waffenträger GW IV b Heuschrecke 10) z obrotową o 360 stopni wieżą, a także najpotężniejszy z nich pojazd o nazwie Waffenträger auf E-100.

Kolejnymi zmianami, które pojawią się w World of Tanks będzie dodanie nowej mapy o nazwie Northwest, która zostanie osadzona w klimacie północnoamerykańskim, a także dodatkowy tryb dla mapy Erlenberg, gdzie będziemy mogli grać w trybie bitwy spotkaniowej.

Ostatnią, a zarazem jedną z większych zmian jakie pojawią się w aktualizacji 8.9 będzie możliwość walk drużyn. Dotychczas gracze mogli walczyć jedynie w drużynach 3-osobowych w ramach 15-osobowego teamu, który stawał naprzeciw drugiego, równie liczebnego zespołu.

“Nowy scenariusz walki umożliwi czołgistom tworzenie drużyn i szlifowanie umiejętności w rywalizacji z graczami na podobnym poziomie umiejętności” – powiedział Mike Zhivets, producent World of Tanks.

Źródło: Wargaming