Home / Aktualności / World of Tanks Generals – ruszają zapisy na zamknięte beta testy

World of Tanks Generals – ruszają zapisy na zamknięte beta testy

Firma Wargaming w dniu dzisiejszym ogłasza, iż startują zapisy do zamkniętych beta testów World of Tanks Generals. Zapraszamy zainteresowanych graczy do spróbowania nowej, kolekcjonerskiej gry karcianej. Podczas testów, World of Tanks Generals będzie dostępne za pośrednictwem różnych przeglądarek internetowych, a wersje na systemy operacyjne Android i iOS zostaną dodane w przyszłości.

– Włożyliśmy w World of Tanks Generals dużo wysiłku i ciekawi jesteśmy jak testerom się ona spodoba – powiedział Andrey Zimenko, Dyrektor Operacji Globalnych World of Tanks Generals. – Bardzo chcemy usłyszeć opinie graczy dotyczące jej przyszłego rozwoju –

World of Tanks Generals oferuje walki przeciwko innym graczom (PvP) oraz bitwy treningowe (PvE), co pozwoli zaznajomić się z podstawami rozgrywki, zbudować własne talie kart, dopracować strategie i odblokować jednostki, które pasują najlepiej do ich stylu gry. W zamkniętej becie dostępnych jest ponad 200 unikatowych kart z trzech nacji – Niemiec, Rosji i USA. Z armią kart w talii i różnymi podejściami strategicznymi, każda bitwa może być niepowtarzalna. Błyskawiczne uderzenia, taktyczne podchody lub frontalne, wyniszczające wymiany ognia – to wszystko czeka na graczy w World of Tanks Generals.

Gra wykorzystuje zunifikowany system kont Warnagming.net ID, który daje dostęp do całego uniwersum wojennego wliczając w to World of Tanks, World of Tanks Blitz, World of Warplanes i nadchodzący World of Warships.

 

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.