Home / Aktualności / gry / World of Warships – ruszyły beta testy

World of Warships – ruszyły beta testy

World of Warships background

Otwarte Beta testy w World of Warships właśnie ruszyły. W zamkniętych beta testach wzięło udział ponad 410 000 graczy, a teraz porty zostały otwarte dla wszystkich, którzy chcą pokierować kultowymi okrętami połowy XX-wieku
w intensywnych bitwach morskich!

Otwarta Beta startuje z ponad 80 okrętami amerykańskimi i japońskimi, 10 mapami, które pozwalają na ekscytujące mecze 12 na 12 graczy. Kapitanowie będą mogli przejść drogę od szczurów lądowych do prawdziwych wilków morskich dowodząc potężnymi pancernikami, zwinnymi niszczycielami, taktycznymi lotniskowcami lub dobrymi na każdą okazję krążownikami. Zarówno w trybie PvP, jak również w PvE, World of Warships oferuje dynamiczną i zróżnicowaną rozgrywkę.

Otwarta Beta World of Warships to również nowe okręty i możliwości w grze. Na pierwszy plan wybijają się najbardziej znane jednostki produkcji angielskiej i rosyjskiej.

Po raz pierwszy również pojawia się system flag sygnałowych. Zdobywane w bitwach w ramach osiągnięć, flagi to nie tylko wizualne ulepszenia, ale również wpływające na rozmaite aspekty dowodzenia okrętem. Gracze będą mogli pokazać w bitwie swój kunszt innym, jak również liczyć
na zwiększenie osiągów swojej jednostki, większe ilości doświadczenia czy kredytów za bitwę i wiele więcej.

Wraz ze startem Otwartej Bety, wszystkie zakupione wcześniej pakiety przedpremierowe zostały przyznane graczom. Testerzy zamkniętej bety, którzy wykorzystali swoje pakiety, dostali je raz jeszcze.