Home / Aktualności / World of Warships PC i World of Warships: Legends wkraczają w okres świąteczny!

World of Warships PC i World of Warships: Legends wkraczają w okres świąteczny!

Jako że rok 2023 szybko się zbliża, World of Warships przynosi graczom wiele sposobów na świętowanie nowego roku. Pierwszym z nich jest darmowa skrzynia z prezentami od Świętego Mikołaja. Może ona zawierać wszystko – od dublonów i węgla po jeden ze 174 okrętów! Dodatkowe skrzynie dostępne są w Zbrojowni i w sklepie. Dzięki smakołykom w nich znajdowanym Wasz święta będą radosne i wypłyniecie dobrze w nowy rok!

W połowie miesiąca rozpocznie się również Kolędowe Starcie, w którym dwie drużyny zmierzą się jako Święci Mikołaje z przeciwległych biegunów, aby dostarczyć prezenty na czas. Weź udział w tym wydarzeniu, aby zdobyć jednego z dwóch tematycznych dowódców z unikatowymi komendami głosowymi, stałe kamuflaże oraz wiele innych nagród.

Dodatkowo przygotowane zostało pięć grup misji bojowych, zatytułowanych „Noworoczna bitwa”, które oferują graczom jeden z dwóch okrętów – Dido lub Canarias – jako nagrodę za ukończenie wykonanie wszystkich zadań. Na koniec, aby uczcić pięć lat istnienia gry na Steam, World of Warships oferuje nowym graczom tej platformy łatwy sposób na zdobycie 5 USD kredytu portfela Steam. Wystarczy, że wygracie 10 losowych bitew przed 17 grudnia. Ci, którym się to uda, dostaną środki do swojego portfela Steam w ciągu tygodnia od ukończenia wyzwania.

World of Warships: Legends wita sezon świąteczny! Wprowadzono zimowe kryształy, które można zdobyć wszędzie. Po ich zdobyciu gracze mogą odblokować mnóstwo smakołyków, od zimowych okrętów po postacie dowódców – w tym legendarny japoński krążownik Yoshino, który ma specjalną świąteczną skórkę.

Do gry trafia również kilka różnych skrzyń, które zawierają miłe niespodzianki. Ale na tym nie koniec – w klasycznym formacie pięciu tygodni, 100 kamieni milowych, w Legends pojawia się nowa kampania Double Impact. Czekając na końcu jako nagroda? Nie jeden, ale dwa bardzo zacne okręty poziomu VIII do wzięcia – włoski pancernik Marco Polo i jego brytyjski odpowiednik, Marlborough. Oba okręty mają imponujące działa! Wreszcie, World of Warships: Legends daje graczom kalendarz przygód. Pełny codziennych zadań, dających zarówno dzienne, jak i tygodniowe nagrody, oraz na końcu ekskluzywną postać Świętego Mikołaja, która może być używana na prawie każdym dowódcy w grze!

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.

Odpowiedz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*