Home / Aktualności / World of Warships – linia nowych niemieckich niszczycieli wkracza do gry

World of Warships – linia nowych niemieckich niszczycieli wkracza do gry

aktualizacja-0-5-16-do-world-of-warships-01

Niemieckie niszczyciele wreszcie przypłynęły do gry! Linia 9 nowych okrętów rozpoczyna się V-25 na poziomie II, a kończy Z-52 poziomu X. Ich torpedy gotowe są zatopić najtwardszych przeciwników.

Z-52 to niemiecki niszczyciel zaprojektowany i zwodowany przed zakończeniem II wojny światowej. Jego wymiary były duże jak na klasyczny niszczyciel, także na jego pokładzie znajdują się również mocne działa służące do obrony przeciwlotniczej.

– Cieszymy się gdy możemy dodać nową linię okrętów z wyjątkowymi możliwościami dla niej – mówi Artur Płóciennik, globalny producent wydawniczy World of Warships. – Niemieckie niszczyciele wiodą prym jeśli chodzi o rozmaite możliwości przygotowania ich do bitwy, a ich torpedy mają bardzo dobre statystyki –

Dodatkowe wyposażenie o nazwie „poszukiwanie hydroakustyczne” to ciekawa rzecz dla niemieckich okrętów. W połączeniu z dobrą balistyką ich dział i doskonałymi torpedami, nowe niszczyciele stanowią poważne zagrożenie na wodach. Warto również zwrócić uwagę na nowy wygląd portu bazujący na angielskiej rzece Tamiza.


Źródło: Wargaming.net

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.