Home / Aktualności / World of Warships: Legends świętuje 3-cie urodziny!

World of Warships: Legends świętuje 3-cie urodziny!

Firma Wargaming to twórcy i wydawcy popularnej serii gier z serii World of Warships, która na rynku gier konsolowych pod nazwą World of Warships: Legends świętuje swój trzeci rok istnienia. Urodziny startują już dziś i przyniosą ze sobą 14 nowych okrętów zupełnie nowego poziomu w grze (VIII). Startuje również kolejna kampania!

Pierwsza fala okrętów VIII poziomu dotarła do gry i 12 z nich dostępnych jest do wynalezienia w drzewkach amerykańskim, japońskim czy niemieckim. Pozostałe dwa czekają na aukcjach oraz w zakończeniu kampanii L’Ambassadeur. Więcej okrętów VIII poziomu będzie dostępnych w ciągu roku poprzez różne opcje, wliczając w to Biuro czy sklep.

12 sierpnia to dokładna data trzeciej rocznicy gry na rynku i aby uczcić tą wyjątkową okazję w grze dostępnych jest mnóstwo aktywności. Gracze dostaną okolicznościowy prezent, mogą wziąć udział w specjalnym sieciowym wydarzeniu, zdobywać potężne bonusy za pierwsze zwycięstwa oraz przygotować się na powrót współpracy Arpeggio of Blue Steel! Dwa nowe projekty trafiają do biura – rocznicowy oraz dotyczący legendarnego krążownika francuskiego Colbert.

W najnowszej kampanii o nazwie L’Ambassadeur można zdobyć okręt VIII poziomu – potężny pancernik Republique z 17 calowymi działami oraz solidną obraną przeciwlotniczą. 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.