Home / Aktualności / World of Warships Blitz łączy siły z Azur Line

World of Warships Blitz łączy siły z Azur Line

World of Warships Blitz rozpoczyna współpracę z grą mobilną Azur Line, aby stworzyć unikatowe treści dla graczy. Oba tytuły są inspirowane okrętami wojennymi i bitwami morskimi połowy XX-wieku. Azur Line to strzelanina 2D stworzona przez Yongshi i Manjuu, a wydana na całym świecie przez Yostar. W styczniu 2019 World of Warships Blitz obchodził 1 urodziny osiągając 11 milionów pobrań i zdobyciu nagrody społeczności serwisu Pocket Gamer.

– Bardzo ucieszyliśmy się na wieść, że Wargaming Mobile tworzy bitwy morskie na urządzenia mobilne. Jesteśmy zadowoleni, że możemy współpracować przy franczyzie World of Warships – mówi Ryan Qin, dyrektor wydawniczy z Yostar. – Mamy różne style artystyczne, ale łączy nas pasja do historii i okrętów –

Od 26 marca w World of Warships: Blitz pojawi się 8 okrętów w tematyce Azur Line. Każdy z nich będzie miał futurystyczny kamuflaż oraz unikatowego dowódcę inspirowane grą. Będą to następujące okręty:

  • Prinz Eugen, niemiecki krążownik poziomu VIII
  • Graf Zeppelin, niemiecki lotniskowiec poziomu VII
  • Admiral Graf Spee, niemiecki krążownik poziomu VI
  • Scharnhorst, niemiecki pancernik poziomu VII
  • Indianapolis, amerykański krążownik poziomu VII
  • Kaga, japoński lotniskowiec poziomu VII
  • Belfast, brytyjski krążownik poziomu VII
  • Tirpitz, niemiecki pancernik poziomu VIII

– Z ich unikatową estetyką wizualną, te okręty będą się wyróżniać – podkreśla Nad Adjir, starszy product manager World of Warships Blitz. – To partnerstwo jest idealne dla obu tytułów, jako że oba są na mobilnych platformach i skupiają się na okrętach. Mamy nadzieję, że współpraca się rozwinie i zobaczymy więcej treści inspirowanych Azure Line w 2019 roku. –

Pierwszy okręt Admiral Graf Spee trafi do sprzedaży między 26 a 28 marca. Osoby, które chcą zebrać całą kolekcję powinny zaglądać do sklepu regularnie.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.