Home / Aktualności / World of Warplanes bogatsze o dwa nowe tryby gry

World of Warplanes bogatsze o dwa nowe tryby gry

Po sukcesie ostatniej aktualizacji do World of Warplanes już 2 marca wystartuje operacja Westwall, gdzie gracze będą mogli spróbować swoich sił w dwóch nowych trybach gry – Inwazji i Wyniszczeniu. Oba przeznaczone są dla samolotów co najmniej 4-poziomu.

W trybie Inwazji gracze dzielą się na drużyny atakujące i broniące. Na początku bitwy broniący gracze muszą obronić sektory przed agresorem w określonym czasie. Po zajęciu któregoś z nich, atakujący zyskują dodatkowy czas. Obie drużyny mają zaś limitowaną ilość powrotów do bitwy, także odpowiednia komunikacja i rozsądna gra jest kluczem do zwycięstwa.

Z kolei tryb Wyniszczenie opiera się głównie o walkę kołową, niszczenie wrogich maszyn i kontrolę sektorów. Im więcej sektorów dana drużyna kontroluje, tym zestrzelenie samolotów jest cenniejsze. W tym trybie nie ma limitów jeśli chodzi o powroty do bitwy, także szykujcie się na mnóstwo dynamicznych pojedynków w przestworzach.

Grając w obu nowych trybach i wykonując misje, gracze mają szansę na zdobycie dwóch nowych samolotów VIII poziomu – Dornier Do 335A-1 Pfeil oraz Curtiss XF-15C. Dornier był najszybszym niemieckim samolotem z silnikiem tłokowym uzbrojonym w bomby, z kolei Curtiss XF-15C to amerykański myśliwiec, którego wyprodukowano tylko 3 sztuki.

Do gry dodano również dwie nowe mapy – latarnię morską i zimową wojnę. Każda z nich wnosi ciekawe rozwiązania do gry jak choćby walka w nocy, co ogranicza nam widoczność czy też gęste chmury i zacinający deszcz.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.