Home / Aktualności / World of Warplanes 2.0 już jest – zobacz co się zmieniło!

World of Warplanes 2.0 już jest – zobacz co się zmieniło!

World of Warplanes 2.0 artwork 01

W dniu wczorajszym tj. 11 października 2017 swoją premierę miała największa aktualizacja gry World of Warplanes od jej rynkowego debiutu. Zmiany w rozgrywce, zupełnie nowy tryb gry, przemodelowane klasy samolotów oraz jedna, całkowicie nowa klasa – bombowce.

Przede wszystkim nowy tryb rozgrywki o nazwie Conquest zmienia diametralnie obraz bitew. Z dotychczasowego deathmatchu gracze muszą taktyczną przewagę w kluczowych sektorach mapy. Zwycięstwo w bitwie zależy teraz bardziej od wysiłku całej drużyny i wykorzystywania różnych klas samolotów, a każda z nich ma teraz do zrealizowania konkretne zadania w bitwie. Znacząco została zwiększona dynamika starć i teraz w World of Warplanes 2.0 mamy możliwość respawnu, czyli powrotu do bitwy po zestrzeleniu. Jeden błąd nie przekreśla bitwy – możesz wrócić w innej maszynie i pomóc Twojej drużynie osiągnąć zwycięstwo.

 – Jesteśmy dumni mogąc podzielić się rezultatami naszej ciężkiej pracy – powiedział Andrew Zhugar, dyrektor wydawniczy World of Warplanes.  – Każde ulepszenie, każda zmiana była omówiona ze społecznością. To dzięki nim możemy dziś wydać aktualizację 2.0 –

Kolejną istotną zmianą jest również gruntownie przemodelowana grafika i dźwięk, co pozwala jeszcze bardziej poczuć intensywność bitwy powietrznej. Nowa klasa samolotów jaką są bombowce, zapewnia zupełnie inny styl rozgrywki, niż to miało miejsce dotychczas. Operowanie na dużych wysokościach, bombardowanie celów za pomocą specjalnego widoku czy operowanie tylnym strzelcem, aby ochronić się przed atakującymi myśliwcami to ekscytujące wyzwania.

Również interfejs rozgrywki uległ uproszczeniu i usprawnieniu. World of Warplanes 2.0 to zmiany na lepsze praktycznie w każdym aspekcie gry.

World of Warplanes 2.0 01

World of Warplanes 2.0 02

World of Warplanes 2.0 03

World of Warplanes 2.0 04

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.