Home / Aktualności / World of Tanks świętuje z Hot Wheels kolejny rok obecności na konsolach!

World of Tanks świętuje z Hot Wheels kolejny rok obecności na konsolach!

W partnerstwie z Hot Wheels firma Wargaming.net ogłasza drugi sezon w World of Tanks na konsolach! Od 22 września do 7 grudnia szykuje się moc atrakcji spod znaku kultowej marki Hot Wheels dla czołgistów!

Gracze bez przepustki sezonowej awansując na kolejne poziomy mogą liczyć na rozmaite atrakcje wliczając w to dni premium, doświadczenie, emblematy czy złote, srebrne oraz brązowe skrzynie wojenne. Głównymi nagrodami jest możliwość zdobycia za darmo czołgów w klimacie Hot Wheels, czyli T-34-85m i Tiger Shark Spähpanzer Tank! 

Gracze posiadający przepustkę sezonową mogą liczyć na powyższe nagrody oraz jeszcze więcej ciekawych maszyn do odblokowania takich jak Trailblazer Spahpanzer Tank, the Rodger Dodger E 75 TS, Tiger Shark Spähpanzer oraz Bone Shaker™ TS-5 – oczywiście wszystkie w unikatowej stylistyce Hot Wheels.

Oprócz nowej zawartości startuje również duży konkurs dla graczy z Europy i USA. Do wygrania są rozmaite nagrody fizyczne np. bluzy i koszulki World of Tanks oraz atrakcyjne zestawy od Hot Wheels. Główną nagrodą będzie prywatne wydarzenie/impreza dla zwycięzcy w klimacie WoT i Hot Wheels o wartości 10 000 USD. 

Ze względu na sytuację pandemiczną nagroda główna będzie do odebrania w ciągu 12 miesięcy. Co należy zrobić żeby wziąć udział? Nic, czego byście już nie robili, czyli wystarczy grać, wygrywać, osiągać jak najlepsze wyniki, a pod koniec sezonu wszystko zostanie podsumowane i nagrody zostaną przyznane bazując na waszej aktywności w World of Tanks na konsolach.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.