Home / Gry / Akcja / World of Tanks – prezentujemy wyniki czwartego europejskiego sezonu ligi Wargaming.net

World of Tanks – prezentujemy wyniki czwartego europejskiego sezonu ligi Wargaming.net

WGL Logo

Firma Wargaming ogłosiła w dniu dzisiejszym wyniki czwartego, europejskiego sezonu ligi Wargaming.net, które odbyły się w studio ESL w Kolonii. Mistrzostwa rozpoczęły się 30 sierpnia i przez dwa dni byliśmy świadkami zawziętej rywalizacji oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Sześć najlepszych drużyn dostało się do ścisłego finału – polski Evil Panda Squad oraz Virtus.PRO, Schoolbus, KAZNA, CPLAY.TT i TCM. Zawodnicy grali o pule nagród wartości 100 000 euro oraz prawo do uczestnictwa w globalnym, wielkim finale ligi. Bitwa o pierwsze miejsce rozegrała pomiędzy Schoolbus i Virtus.PRO. Zwycięzcą w stosunku 4-3 okazała się drużyna Schoolbus, zabierając 30 000 euro oraz prawo do gry w globalnym finale, który odbędzie się w 2015 roku. Virtus.PRO, które było niepokonane w całym czwartym, regularnym sezonie musiało zadowolić się drugim miejscem i 15 000 Euro. Brąz przypadł udziale CPLAY, które zdobyło 9 000 Euro.

Przez dwa dni rywalizacji relację na kanale Twitch śledziło ponad 12 000 fanów eSportu. Europejska liga Wargaming.net w 2014 będzie miała jeszcze jeden sezon, w którym zostanie wyłoniona druga drużyna, która będzie reprezentować region w Wielkich Finałach w 2015 roku.

Poniżej prezentujemy filmy oraz zdjęcia z pierwszego oraz drugiego dnia rozgrywek finałów europejskiej ligi Wargaming.net 2014.


WGL Photos Season 4 Finals Results 02

WGL Photos Season 4 Finals Results 01

Źródło: Wargaming

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.