Home / Aktualności / World of Tanks pojawi się na Steam!

World of Tanks pojawi się na Steam!

Firma Wargaming z radością ogłasza w dniu dzisiejszym plany dostarczenia World of Tanks na platformę Steam. Zarówno gracze regularnej, dotychczasowej wersji (dostępnej przez Wargaming Game Center) oraz użytkownicy platformy Steam będą mogli walczyć ramię w ramię w rozgrywkach PvP w tej legendarnej, strategicznej grze akcji free-to-play.

– Zawsze chcieliśmy, aby WoT był dostępny dla każdego zainteresowanego, także jest to naturalny krok, że zapraszamy graczy steamowych do naszej rodziny – mówi Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. – Już wkrótce użytkownicy Steam-a będą mogli doświadczyć intensywnych walk i mamy nadzieję, że im się spodobają! –

Po raz pierwszy w historii gracze skupieni wokół platformy Steam będą mieli szansę zapoznać się z wiernie odwzorowanymi czołgami, których jest ponad 600 i doświadczą taktycznej, a jednocześnie dynamicznej rozgrywki i będą mogli sprawdzić unikatowe pole walki World of Tanks! Nowa wersja zadebiutuje jeszcze w tym roku.

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.