Home / Aktualności / World of Tanks oraz Euro 2016 – co łączy grę z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej?

World of Tanks oraz Euro 2016 – co łączy grę z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej?

Firma Wargaming.net ma przyjemność poinformować, że z okazji rozpoczynających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej  (EURO 2016) wystartowały okolicznościowe tryby i misje w World of Tanks na PC oraz World of Tanks Blitz  na iOS, Android oraz Windows 10.

W World of Tanks na PC przygotowany został specjalny tryb piłkarski. Wszyscy czołgiści otrzymują unikatowy czołg T-62a Sport (T-62a S) i miejsce w garażu. Wybierając tę maszynę do walki zamiast na pole bitwy trafiamy na boisko piłkarskie i uczestniczymy w meczu 3 na 3 graczy. Podczas 7 minut Twoja drużyna musi zdobyć 3 gole szybciej niż przeciwnicy. Warto podkreślić, że to ostatni dzwonek do zgłoszenia swojej drużyny na turniej (zapisy kończą się 15 czerwca), gdzie do wygrania jest 5 000 dolarów, legendarne czołgi Type 59 i konta premium. Zapisy na turniej odbywają się pod adresem http://worldoftanks.eu/pl/news/pc-browser/46/video-footbal-2016-release/

Natomiast w World of Tanks Blitz gracze mogą wziąć udział w misjach specjalnych z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Nagrodą za ich ukończenie będzie unikatowy kamuflaż „Olé, Olé, Olé” dla Twoich pojazdów. Swój debiut zalicza FCM 50t, pierwszy czołg premium w drzewku francuskim. Szybki, dysponujący mocnym działem ze świetną penetracją. Maszyna dostępna jest od razu ze specjalnym piłkarskim kamuflażem, także oczy reszty graczy będą zwrócone ku Tobie.

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.