Home / Aktualności / World of Tanks na PlayStation 4 – otwarte beta testy wystartują już w grudniu!

World of Tanks na PlayStation 4 – otwarte beta testy wystartują już w grudniu!

Firma Wargaming.net ma przyjemność poinformować, że otwarta beta World of Tanks na PlayStation 4 wystartuje 4 grudnia i potrwa przez 3 dni, do 6 grudnia. Na wszystkich graczy, którzy wezmą udział w wydarzeniu czekają ekskluzywne nagrody.

Każdy uczestniczący w rozgrywce otrzyma czołg premium M22 Locust w szarym malowaniu upamiętniającym 20 lecie PlayStation na rynku ze specjalnym emblematem. W dniach trwania otwartej bety dostępny będzie również zestaw bonusowy z darmowym lekkim amerykańskim czołgiem T1E6-PS w wyjątkowym malowaniu. Będzie również możliwość zakupu czterech różnych pakietów założycielskich o wyjątkowych zawartościach.

World of Tanks na PlayStation 4 kontynuuje strategię firmy Wargaming odnośnie obecności na wiodących platformach sprzętowych. Gra wykorzysta unikatowe cechy platformy SONY takie jak pełne wykorzystanie możliwości oferowanych przez kontroler DUALSHOCK 4, Share Play i zdalną grę na PlayStation Vita z dostosowanym sterowaniem do konsoli przenośnej. Dodatkowo, już podczas pierwszej bety zadebiutują dwie mapy, „Ruinberg” oraz „Scorpion Pass”, największa w historii World of Tanks arena bitewna.

– Wargaming jest bardzo zadowolony mogąc pracować z SONY nad World of Tanks, aby zaprezentować tytuł graczom Playsation 4 – mówi TJ Wagner, producent wykonawczy w Wargaming. – Ta platforma umożliwia tworzenie jak nigdy wcześniej z wykorzystaniem unikatowych cech sprzętu, przykładowo zdalna gra na PlayStation Vita, i już nie możemy się doczekać premiery! –

World of Tanks na PlayStation 4 jest w pełni darmowe dla użytkowników PlayStation i subskrypcja PlayStation Plus nie jest wymagana do gry.

 

World of Tanks Roll out

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.