Home / Aktualności / World of Tanks już od 3 lat na konsolach!

World of Tanks już od 3 lat na konsolach!

Przyłącz się do świętowania trzeciej rocznicy World of Tanks na konsolach. Dla graczy na PlayStation 4, Xbox One i Xbox 360 mamy przygotowany miesiąc atrakcji, wliczając w to darmowy czołg premium i nowa linię czechosłowackich pojazdów!

Aby otrzymać darmowy czołg premium wystarczy zalogować się do gry pomiędzy 10 a 28 lutego. W garażu już będzie czekał Raseiniai BT-7A – szybki czołg lekki z mocnym działem. W sklepie premium natomiast powróciły lubiany przez graczy kolos KV-5 oraz potężna artyleria 105 leFH18B2.

Poszerzyliśmy znacząco park maszyn w World of Tanks na konsolach. Dodana linia czołgów czechosłowackich to możliwość wypróbowania maszyny ze słynnej fabryki Skody taki jak T 24, T 25, T 50, T50/51 i wiele innych. Tym samym konsolowa edycja WoT-a to już ponad 450 wiernie odwzorowanych czołgów z 8 nacji i ponad 85 map do ich testowania w boju. Więcej ciekawych statystyk związanych z grą w infografice (również w języku polskim). Ekipa odpowiedzialna za konsolową edycję World of Tanks, Wargaming Chicago-Baltimore pracuje codziennie nad dostarczaniem nowej zawartości i dbaniem o najwyższą jakość rozgrywki.


Źródło: Wargaming

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.