Home / Aktualności / World of Tanks Generals – kolejna produkcja od Wargaming.net wkracza do akcji!

World of Tanks Generals – kolejna produkcja od Wargaming.net wkracza do akcji!

World of Tanks Generals Logo

Firma Wargaming.net ma przyjemność ogłosić światową premierę World of Tanks Generals. Unikatowa taktyczna gra karciana jest już dostępna na przeglądarkach internetowych komputerów PC i tabletach z systemem iOS. World of Tanks Generals to turowa, kolekcjonerska gra karciana w modelu free-to-play osadzona w realiach II Wojny Światowej.

Gracze mogą dowolnie konstruować swoje talie z ponad 200 zróżnicowanych kart. W grze występują trzy kraje (USA, Rosja, Niemcy), które posiadają kwatery główne, czołgi, artylerie, rozkazy, oddziały zaczepne i obronne oraz specjalne unikatowe dla danej nacji karty, dzięki którym zwiększa się siłę ognia, obronę, dodaje różne modyfikatory walki, co rozbudowuje szerokie możliwości strategiczne i taktyczne.  Dzięki możliwości użycia setek zróżnicowanych kart, każda bitwa w systemie jeden na jednego gracza (1 vs.1) jest niepowtarzalna. W World of Tanks Generals można grać bitwy treningowe przeciwko sztucznej inteligencji lub żywemu przeciwnikowi, a celem nadrzędnym jest zniszczenie kawatery głównej wroga i obrona własnej. Błyskawiczne ataki, wielkie ofensywy lub taktyczne zasadzki – wybór strategii należy do gracza.

– Cieszymy się na premierę World of Tanks Generals –  powiedział Andrey Zimenko, dyrektor wydawniczy w Wargaming. – Głęboka, taktyczno-strategiczna rozgrywka, jaką oferuje ten tytuł jest ciekawym urozmaiceniem uniwersum gier naszej firmy –

World of Tanks Generals wykorzystuje zmodyfikowaną mechanikę dobrze znanego drzewka rozwoju, co ułatwi wejście w grę fanom innych tytułów firmy Wargaming. World of Tanks Generals korzysta również z rozgrywki międzyplatformowej pomiędzy PC a iOS (można grać na PC przeciwko użytkownikom iOS, jak również zacząć na komputerze bitwę, a dokończyć na urządzeniu mobilnym i odwrotnie). Wspólne konto Wargaming.net IDdaje graczowi łatwy dostęp do World of Tanks Generals, jak również pozostałych gier z portfela wydawniczego firmy.

World of Tanks Generals 01

World of Tanks Generals 02

World of Tanks Generals 03

World of Tanks Generals 04

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.