Home / Aktualności / gry / World of Tanks – chińska nacja już dostępna

World of Tanks – chińska nacja już dostępna

World of Tanks Xbox 360 Edition - logoNowa nacja w grze World of Tanks na konsole Xbox 360 stała się faktem. Chińczycy to siódme, pełne drzewko technologiczne, które pojawia się na konsolach i zawiera dwadzieścia najlepszych czołgów tego kraju. Co warto podkreślić, niniejsza nacja będzie również dostępna w World of Tanks na Xbox One od momentu premiery, która zaplanowana jest na 28 lipca 2015.

Od lekkich, przez średnie po ciężkie czołgi, gracze mają możliwość pokierować najbardziej znanymi czołgami produkcji chińskiej. Zwinny Chi-Ha, dobry na każdą okazję T-34 i potężny IS-2, czy też czołgi premium jak T-34-3, ciężka 112 czy Type 64 potrafią zmienić reguły gry w bitwie.

Wraz z dodaniem nowej, chińskiej linii czołgów, lipiec w grze został nazwany „Freedom to Play Month” i upłynie pod znakiem mnożników doświadczenia, specjalnych ofert oraz dwóch unikatowych jednostek – Freedom i Liberté.

Freedom to T26E4 SuperPershing w unikatowym malowaniu i będzie dostępny przez krótki czas w sklepie od 1 lipca. Niedługo później, bo 10 lipca debiutuje Liberté, rzadki francuski czołg FCM 50 t heavy na cześć Dnia Bastylii. Również będzie on dostępny przez limitowany okres.

Wszyscy gracze, którzy chcą szybko się rozwijać powinni skorzystać z mnożnika doświadczenia x5 dostępnego 4 lipca. World of Tanks na Xbox 360 jest dostępna za darmo do pobrania i zabawy dla wszystkich posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold. Pozostali gracze mogą spróbować siedmiodniowej wersji testowej.