Home / Aktualności / World of Tanks Blitz z trybem grawitacji kosmicznej

World of Tanks Blitz z trybem grawitacji kosmicznej

Gracze World of Tanks Blitz (mobilna wersja dostępna na iOS, Android, macOS oraz PC) powinni przygotować się na przekroczenie granic w zupełnie nowym trybie grawitacji! Między 10 a 16 kwietnia w grze będą symulowane warunki kosmiczne na wybranych mapach: Sea of Tranquility (nowa mapa specjalnie dla tego trybu!), Mirage, Winter Malinovka, Desert Sands, El Alamein, Normandy i Dead Rail. Poruszanie się czołgami, strzelanie i walka z przeciwnikami w warunkach obniżonej grawitacji to coś zupełnie nowego!

Dzięki partnerstwu z Ambasadą Księżycową (Lunar Embassy), najlepsi gracze w tym trybie będą rywalizować o certyfikaty własności działek na księżycu! Ambasada jest jedyną legalną organizacją sprzedającą działki pozaziemskie od 1980 roku.

Jesteśmy zaszczyceni mogąc pracować z World of Tanks Blitz przy przeniesieniu potyczek czołgów na powierzchnię księżycamówi Dennis Hope, prezes Ambasady Księzycowej. – Nie możemy się doczekać nowych sąsiadów poza Ziemią. To mały krok dla ludzkości, ale wielki dla czołgistów!

Andrey Ryabovol dyrektor World of Tanks Blitz dodaje – Cieszymy się, że dostarczymy graczom rozrywkę nie-z-tej-ziemi oraz iście kosmiczne nagrody. Przygotujcie się na ciekawą i niespotykaną dotąd mechanikę rozgrywki!

8 kwietnia o 19:30 czasu polskiego odbędzie się dedykowany stream poświęcony premierze nowego trybu, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej szczegółów oraz wygrać 1 akr działki na księżycu wraz z oficjalnym certyfikatem.

Aby wziąć udział w trybie grawitacji czołgiści muszą mieć odblokowany przynajmniej jeden czołg V poziomu w World of Tanks Blitz

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.