Home / Aktualności / World of Tanks Blitz świętuje 80 milionów pobrań na świecie

World of Tanks Blitz świętuje 80 milionów pobrań na świecie

Francuska linia czołgów wkroczyła właśnie do World of Tanks Blitz. Przynosi  ona ze sobą zwinne pojazdy z automatycznymi mechanizmami ładującymi pociski. Aktualnie 10 nowych pojazdów jest już gotowych do bitwy!

Na początku drzewa jest dobrze znany polskim miłośnikom militariów – Renault FT. To pierwszy czołg w historii, który miał wieżyczkę zamontowaną na wieży, silnik z tyłu, a kierowcę na przedzie pojazdu. Na szczycie mamy do czynienia z prawdziwymi przedstawicielami wagi ciężkiej z mechanizmami automatycznego ładowania pocisków i dużą mocą, czyli czołgami AMX 50 120 i AMX 50B. Francuskie jednostki charakteryzują się rozwijaniem dużych prędkości oraz szybkostrzelnością, jak również charakterystycznymi wieżyczkami oscylującymi (wahliwymi).

– W tym miesiącu świętujemy 80 milionów pobrań World of Tanks Blitz mówi Andrey Ryabovol, World of Tanks Blitz Publishing Product Director. – Cieszymy się ze wsparcia naszej stale rosnącej społeczności i obiecujemy stałe wprowadzanie nowych rozwiązań w rozgrywce, nowych możliwości i wydarzeń w grze –

Od 23 lutego startuje również wydarzenia „zagubiona dywizja”, w którym należy wykonywać misje podczas bitew i przeprowadzać zwiad. Za wypełnianie zadań gracze zdobywać będą skrzynie z cennymi nagrodami. A te mogą być naprawdę wyjątkowe wliczając w to czołgi premium FCM 50t, AMX CDC czy nawet IS-2!

World of Tanks Blitz - Francja 01

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.