Home / Aktualności / World of Tanks Blitz – startuje zamknięta wersja beta!

World of Tanks Blitz – startuje zamknięta wersja beta!

WoT_Blitz_logo

Firma Wargaming informuje, że World of Tanks Blitz, czyli mobilna wersja “czołgów” weszła w fazę zamkniętej bety. Wszyscy zainteresowani gracze z całego świata mogą wziąć udział w testach wczesnej wersji gry i dać twórcom swoje opinie.

Zamknięta beta World of Tanks Blitz to kolejny krok w tworzeniu jednego uniwersum WoT dostępnego na różnych platformach – powiedział Andrei Ryabovol, dyrektor operacji globalnych w Wargaming. – To jest nasz główny cel, sukcesywnie dążymy do tego, aby czołgi na smartfonach i tabletach były świetną grą. Na pewno opinie graczy testujących bardzo nam pomogą.

Zamknięta beta World of Tanks Blitz będzie dostępna na większości iPadów. Kompatybilność z urządzeniami na Androidzie oraz smartfonami opartymi na iOS będzie dodawana w kolejnych miesiącach. Gra jest tworzona od podstaw z myślą o urządzeniach przenośnych i oferować będzie walki w systemie 7 vs 7 graczy. Testerzy w zamkniętej becie będą mogli wybierać z ponad 100 czołgów produkcji U.S.A, Rosji i Niemiec. World of Tanks Blitz zaoferuje również różne typy maszyn wliczając w to lekkie, średnie i ciężkie jednostki oraz niszczyciele czołgów.

Zapisy do uczestnictwa w testach beta wersji gry World of Tanks Blitz dostępne są pod adresem: www.worldoftanks.eu/entry_form/wot_blitz

WoT_Blitz_01

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.