Home / Aktualności / World of Tanks Blitz na urządzenia mobilne iOS już dostępny

World of Tanks Blitz na urządzenia mobilne iOS już dostępny

World-of-Tanks-Blitz-image
Gra World of Tanks: Blitz jest już dostępna za darmo na tablety (iPad 2 i nowsze) oraz smartfony (iPhone 4s i nowsze) wyposażone w system iOS.

Przed wczorajszą, oficjalną premierą światową, Wargaming udostępnił testowo grę w Finlandii, Szwecji, Norwegii i Danii w maju bieżącego roku. Podczas okresu testów, World of Tanks Blitz producent pochwalił się oceną użytkowników App Store na poziomie 4.5 na 5 gwiazdek, jest w pierwszej trójce najpopularniejszych aplikacji, a statystyczny gracz spędził z mobilnymi czołgami średnio 70 minut.

Podczas trwania testów, producenci gry nie próżnowali i dzisiejsza wersja premierowa została wzbogacona o takie elementy jak ulepszona grafika, integracja z Facebookiem oraz możliwość formowania dwuosobowych plutonów do gry.

Na start World of Tanks Blitz oferuje ponad 90 czołgów produkcji amerykańskiej, niemieckiej i rosyjskiej. W grze znajdziemy 4 klasy maszyn: zwinne lekkie czołgi, doskonałe w każdych warunkach średnie, mocne ciężkie oraz niszczyciele czołgów do walki na długi dystans.

Mobilni czołgiści mogą w pełni kontrolować wielotonowe monstra za pomocą dotykowych ekranów na 8 mapach. Awansowanie na kolejne poziomy doświadczenia przynosi ze sobą nowe maszyny, co umożliwi poznanie kultowych czołgów II Wojny Światowej i przetestowanie ich unikatowych cech w walkach 7 na 7 graczy.

Grę World of Tanks Blitz można pobranć za darmo ze sklepu App Store.

WoT Blitz 01
WoT Blitz

Źródło: Informacja prasowa