Home / Aktualności / World of Tanks Blitz ma już dwa lata!

World of Tanks Blitz ma już dwa lata!

WoT_Blitz_logo

Gra World of Tanks Blitz świętuje drugi rok swojego rynkowego istnienia. W tym czasie gra została udostępniona na platformy iOS, Android oraz Windows 10, co czyni ją jedną z pierwszych, prawdziwych gier międzyplatformowych umożliwiający wspólną zabawę bez względu na system operacyjny i preferowane urządzenie. Już ponad 55 milionów graczy pobrało World of Tanks Blitz, rozegrano ponad 590 milionów bitew i zniszczono 5 600 miliardów czołgów. Łącznie gracze spędzili w grze 4390 lat – dziękujemy naszym czołgistom!

– Chcemy serdecznie podziękować graczom za zaufanie i wspólne spędzony czas – powiedział Artem Safronov, globalny producent wydawniczy World of Tanks Blitz. – Mamy nadzieję, że macie z gry taką samą przyjemność, jak my tworząc grę. To dzięki Waszej pasji i zaangażowaniu World of Tanks Blitz jest to tym miejscu i zmienia się na podstawie Waszych opinii –

Z okazji drugiej rocznicy istnienia World of Tanks Blitz na rynku przygotowaliśmy dla graczy specjalne wydarzenia – mnożnik x5 za pierwsze zwycięstwo dnia oraz złoto i dni konta premium za pierwszą rozegraną bitwę! May nadzieję, że będziecie z nami i jeszcze wielokrotnie będziemy mogli świętować kolejne urodziny. A teraz zapraszamy już na pole bitwy!

 

Źródło: Wargaming.net

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.