Home / Aktualności / World of Tanks Blitz – Cztery kontynenty, cztery tygodnie, jeden wielki globalny turniej!

World of Tanks Blitz – Cztery kontynenty, cztery tygodnie, jeden wielki globalny turniej!

Firma Wargaming.net prezentuje pierwszy, międzynarodowy turniej w World of Tanks Blitz o nazwie „Rise of Continents”, który rozpocznie się 28 września 2015. Gracze z czterech kontynentów – Europy, Azji, krajów CIS oraz USA – zmierzą się w mobilnej wersji „czołgów” i przez cztery tygodnie będą rywalizować między sobą. Aby wziąć w nim udział wystarczy po prostu uruchomić World of Tanks Blitz na swoim telefonie lub tablecie i zacząć grać.

Na najlepszych czekają wyjątkowe nagrody, wliczając w to słuchawki od firmy Sennheiser, która jest głównym partnerem wydarzenia. 

Rise of Continents jest podzielone na cztery, tygodniowe etapy. W każdym z nich gracze z poszczególnych regionów będą wypełniać rozmaite misje, co da danemu kontynentowi punkty. Pod koniec każdego tygodnia zdobyte punkty będą sumowane dla każdego kontynentu i resetowane na następną fazę. Kiedy wszystkie cztery tygodnie zostaną rozegrane, podsumujemy punkty dla poszczególnych regionów i dowiemy się, którzy gracze, z którego kontynentu są najlepsi na świecie w World of Tanks Blitz.

Udział w Rise of The Continents to doskonała okazja dla wszystkich graczy, aby zademonstrować swoje umiejętności i wygrać atrakcyjne nagrody fizyczne, jak i wirtualne, dostępne w grze. Producent gry podpisał partnerstwo przy tym turnieju z firmą Sennheiser, która przeznaczy 240 zestawów słuchawkowych, a od Wargaming – złoto do gry i konta premium. Niniejsze nagrody będą przyznawane co tydzień dla najlepszych czołgistów.

Źródło: Wargaming

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.