Home / Aktualności / World of Tanks 1.0 – czołgowa r(e)wolucja!

World of Tanks 1.0 – czołgowa r(e)wolucja!

3. Podsumowanie

Już wkrótce przygotujemy obszerniejszą recenzję gry World of Tanks 1.0, a tymczasem zbliżamy się powoli do podsumowania niniejszego artykułu. World of Tanks od Wargaming.net przeszedł długą drogę od momentu swojego debiutu w sierpniu 2010 roku, a obecna i zarazem największa modyfikacja gry, która w zasadzie uczyniła z tego produktu nową grę, choć tak na prawdę to wciąż sprawdzony i niezastąpiony WoT.

Wprowadzone zmiany odświeżyły w naszej opinii na tyle ten tytuł, że nawet najwierniejsi fani World of Tanks, jak i ci, którzy z upływem czasu poświęcają grze mniej czasu niż kiedyś, znajdą w wersji 1.0 coś dla siebie i da im ona wiele godzin emocjonującej zabawy z czołgami, niszczycielami czołgów oraz artylerią.

Silnik Core wprowadził do World of Tanks wiele długo oczekiwanych zmian, które wyszły tej pozycji na dobre, a ponadto pozostałe modyfikacje gry wyrównują szanse mniej doświadczonych graczy lub/i tych którzy nie korzystają z modów.

Nas najnowsza odsłona World of Tanks bardzo pozytywnie zaskoczyła i przyznajemy tej grze naszą rekomendację, ponieważ widzimy jak wiele pracy i zaangażowania włożyli pracownicy Wargaming.net, by WoT nabrał jeszcze większy wiatr w swoje żagle. Gratulujemy twórcom, a Wam serdecznie polecamy pobrać nowego WoT-a lub jeśli już go macie zainstalowanego na swoich komputerach, do pobrania ww. aktualizacji.

 

  1. Wstęp
  2. Wrażenia z gry i opis wprowadzonych zmian
  3. Podsumowanie

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.