Home / Aktualności / World of Tanks 1.0 – czołgowa r(e)wolucja!

World of Tanks 1.0 – czołgowa r(e)wolucja!

W dniu dzisiejszym tj. 21 marca 2018 o godzinie 9:00 miała swoją premierę gra World of Tanks 1.0, która wprowadza całkowicie świeże spojrzenie i nowe jeszcze bardziej realistyczne doznania do jednej z najpopularniejszych na świecie gier typu Free to Play.

World of Tanks 1.0 to gra firmy Wargaming.net, która oparta jest o nowy i zarazem rewolucyjny silnik Core, który powoduje, że i tak nieźle wyglądający World of Tanks w wersji 0.9.22 jest teraz jeszcze milszy nie tylko dla oka, ale także i ucha. Zmieniło się dosłownie wszystko, poza niezmiennym od lat wciągającym klimatem gry, którą teraz nawet najstarsi gracze mogą poznać na swój sposób od nowa.

Twórcom World of Tanks 1.0 udało się bowiem wprowadzić rewolucyjne zmiany do swojego sztandarowego produktu, ale które są również ewolucją ich hitu, bowiem odświeżony WoT, to wciąż ten sam dobry i wciągający WoT, w którym wyśrubowano do granic możliwości nowego silnika graficznego.

Nie uprzedzając jednak faktów i tego co i w jakim stopniu zostało w grze usprawnione lub całkowicie zmienione, zapraszamy serdecznie do lektury niniejszej recenzji, która mamy nadzieję zachęci Was do odpalenia swoich czołgów, zaraz po lekturze niniejszego artykułu. Zaczynamy!

  1. Wstęp
  2. Wrażenia z gry i opis wprowadzonych zmian
  3. Podsumowanie

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.