Home / Aktualności / wydarzenia / Wolves Summit – jedno z największych technologicznych wydarzeń w Europie już 14 kwietnia

Wolves Summit – jedno z największych technologicznych wydarzeń w Europie już 14 kwietnia

Wolves Summit 2015

Wolves Summit, czyli jedno z największych technologicznych wydarzeń w Europie to nie tylko konferencja dla startupów. To miejsce, gdzie technologia spotyka sprzedaż, marketing oraz inwestorów jednocześnie.  Rozpoczyna się ono już 14 kwietnia i portwa do 16-go.

Wydarzenie jest dedykowane dla uczestników, którzy są głodni sukcesu i są gotowi, aby upolować swoją przyszłość. Młodzi przedsiębiorcy są jak wilki. Instynkt przetrwania pomaga im kreować niesamowite rozwiązania, które wpływają na rozwój biznesu i otoczenia. Ich celem jest być na szczycie. Wdrapią się na niego dzięki konferencji Wolves Summit.

Na 3-dniowym wilczym szczycie poznasz startupy, inwestorów oraz liderów branży z takich krajów jak: Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Norwegia, Szwecja, Białoruś, Rosja, Ukraina, Czechy, Niemcy, Słowenia, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Irlandia i USA. Wolves Summit to wydarzenie goszczące 1500 uczestników oraz 300 startupów.

Wolves Summit mające miejsce w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, to przede wszystkim prelekcje topowych przedstawicieli świata biznesu oraz warsztaty, które mocno wpłyną na poprawę sposobu zarządzania firmy. Specjalnie dla Was przygotowano 5 ścieżek tematycznych: Inwestorzy, Startupy, Design, Marketing oraz Tech. Dzięki temu każdy wilk znajdzie na konferencji coś dla siebie.

Jak wiadomo, kluczem do udanego biznesu są kontakty, dlatego też postawiliśmy na stymulowany networking podczas całego wydarzenia. Wisienką na torcie będzie Night Summit, czyli wieczorne spotkania integracyjne na których w luźnej atmosferze, będziesz mógł poznać nowe osoby i wymienić się z nimi wizytówkami.

Speed Dates

Jako jedyni w Polsce organizujemy prywatne spotkania z inwestorami. Dzięki nam pozyskasz nowych partnerów biznesowych, klientów i inwestorów. Rozmowy w cztery oczy przeprowadzicie w specjalnie zaaranżowanych pokojach. W tak sprzyjających warunkach śmiało będziecie mieli okazję zrobić interes życia.

The Great Pit(ch)

Startupy z całego świata będą prezentować swoje pomysły biznesowe przed jury składającym się z 20 ekspertów m.in. z managerami wielkich korporacji i inwestorami. Tylko jeden z nich zostanie wilkiem Alpha i zgarnie nagrodę główną –  50 tys. dolarów.

Na Wolves Summit zawitają przedstawiciele takich marek jak: Intel, Google, Facebook, 500 Startups, Amazon i wielu innych. Bilety są już w sprzedaży na www.wolvessummit.com, tam też uzyskacie więcej informacji o tym niezwykłym wydarzeniu.