Home / Aktualności / Wojownicze żółwie Ninja pojawią się na Nintendo Wii, 3DS oraz Xbox 360

Wojownicze żółwie Ninja pojawią się na Nintendo Wii, 3DS oraz Xbox 360

Teenage Mutant Ninja Turtles

Nowa odsłona wojowniczych żółwi ninja ma ukazać się pod koniec roku na konsolę Nintendo Wii, 3DS oraz Xbox 360. Gra będzie oferować klasyczny system przewijania ekranu czyli będziemy poruszać się z lewej na prawą stronę jak to było dotychczas w tego typu tytułach. Tak samo przeciwnicy będą wskakiwać i wyskakiwać do akcji gry co znaczy, że będziemy wtedy musieli się z nimi zmierzyć. Activision, producent gry oferuje graczom drugą broń dla ich postaci ponad tą którą będą standardowo posiadać. Broń w grze będzie możliwa do ulepszenia w miarę postępu w grze.

Niebawem zostanie wydana gra Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows na konsole Sony Playstation 3 oraz Xbox 360. Nintendo nowym tytułem zgarnie zapewne część fanów serii z żółwiami w roli głównej i podbuduje nieco swoją reputację (Nintendo jest krytykowane za stagnację wydawniczą zarówno w sprzęcie jak i w tytułach).

Gra ukaże się 25 października. Co do ceny producet nie określił jej na żadną z platform. Tak więc pozostaje nam czekać i cierpliwie odkładać pieniądze.

Źródło: Nintendolife