Home / Aktualności / Wkrótce jeszcze więcej hitów w NVIDIA GeForce NOW

Wkrótce jeszcze więcej hitów w NVIDIA GeForce NOW

Pomału (ale zawsze) rozwija się wprowadzona jakiś czas temu usługa strumieniowania gier eForce NOW. NVIDIA ogłosiła dzisiaj, że Electronic Arts wprowadza więcej swoich hitów do usługi gier w chmurze NVIDIA GeForce NOW, począwszy od Battlefield 1 Revolution, Mirror’s Edge Catalyst, Unravel Two, Dragon Age: Inkwizycja i Apex Legends. Ilość użytkowników GeForce NOW wzrosło ponad dwukrotnie w ciągu ostatniego roku, dając Electronic Arts dostęp do ponad 12 milionów graczy. Łącznie ponad 20 milionów godzin rozgrywki jest przesyłanych strumieniowo każdego miesiąca za pośrednictwem usługi GeForce NOW z 30 centrów danych w ponad 70 krajach.

Usługa GeForce NOW umożliwia granie w gry Electronic Arts z najwyższą wydajnością przez graczy, którzy mogą nie mieć komputera do gier lub komputera o słabej konfiguracji czy też korzystających z innych niekompatybilnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety i Chromebooki. Prawie 80 procent urządzeń, które obecnie uzyskują dostęp do usługi GeForce NOW, nie byłoby w stanie grać w najnowsze gry na PC.

Jak zapewne wiecie, GeForce NOW jest połączony z najpopularniejszymi sklepami z grami — w tym Steam i Epic Games Store. Od programistów nie są wymagane żadne dodatkowe prace programistyczne ani portowanie, podczas gdy gracze uzyskują dostęp do przebojowych tytułów ze swojej biblioteki bez konieczności ponownego zakupu gier lub konieczności zajmowania się dużymi plikami do pobrania, łatami i aktualizacjami. Gry Electronic Arts można szybko dodać do GeForce NOW dzięki regularnym wydaniom „GFN Thursday”.

Warto wspomnieć, że pięć najpopularniejszych gier Electronic Arts jest dostępnych w usłudze GeForce NOW od dzisiaj. Jej członkowie mogą transmitować Battlefield 1 Revolution, aby poznać wciągające, nieopowiedziane historie z I wojny światowej, zostać bohaterskim przywódcą i przywrócić porządek przeciwko agentom chaosu w Dragon Age: Inkwizycja; rozwiązać zagadki w przyjaznej rodzinie Unravel Two czy też zanurzyć się w szybkiej, swobodnej przygodzie z Mirror’s Edge Catalyst.

Fani Apex Legends ucieszą się na wiadomość o tym, że do wspomnianej usługi Nvidii dołączyły najnowsze dodatki do tej gry. Ta strzelanka była już transmitowana przez ponad milion użytkowników.

Początkowy zestaw gier Electronic Arts jest obecnie przesyłany strumieniowo w ponad 70 krajach, w tym za pośrednictwem sieci GeForce NOW Alliance — partnerstwa operatorów korzystających z serwerów NVIDIA RTX i oprogramowania NVIDIA do gier w chmurze, aby rozszerzać i udostępniać globalną rozgrywkę w chmurze GeForce NOW.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.