Home / Peryferia / Wiosenne promocje na peryferia w X-kom

Wiosenne promocje na peryferia w X-kom

Wiosenna Promocja X-kom

Znany sklep komputerowy X-kom wraz z pierwszym dniem wiosny wszedł pewnym krokiem w okres promocji, w tym tych dotyczących peryferiów. W niniejszym artykule postaramy się wybrać najlepsze z nich, abyście Wy drodzy czytelnicy mieli ułatwione zadanie. W związku z tym, że jak wszystko dobre szybko się kończy, zalecamy jak najszybsze złapanie interesujących nas rzeczy zanim znikną one z magazynów oraz podskoczy ich cena. Spójrzcie zatem na listę kilkunastu produktów, z których być może coś dla siebie znajdziecie.

 

Samsung 32GB BAR (USB 3.0 / 3.1) cena w promocji 39 zł (przecena z 59 zł) – kup teraz

Samsung 32GB BAR

Nikt nie jest chyba w stanie zaprzeczyć poręczności pendrive, który możemy z łatwością schować w kieszeni czy podpiąć pod klucze. Nie oferują może one aż takie pojemności jak zewnętrzne dyski (aczkolwiek zbytnio w tej płaszczyźnie nie odbiegają), niemniej jednak w wielu przypadkach stanowią dobrą alternatywę dla przenoszenia plików.

Naszą uwagę w wiosennej promocji przykuł klucz USB marki Samsung o pojemności 32 GB i złączu USB 3.0 / 3.1, dzięki któremu oew pliki przeniesiemy w błyskawiczny sposób.

 

Razer Deathadder Essential (2013)- cena w promocji 129 zł (przecena z 199 zł) – kup teraz

Razer Deathadder Essential

Razer Deathadder 2013 to dobra i sprawdzona konstrukcja, która została wyposażona w sensor optyczny 4G o rozdzielczości 6400 DPI, gumowane wstawki po bokach zapewniające pewny chwyt, zielone podświetlenie czy oprogramowania Synapse firmy Razer – automatycznie synchronizuje ono mysz z serwerem, pobiera najnowsze sterowniki i zapisuje indywidualne ustawienia gracza.

 

Microsoft Wireless Desktop 800 – cena w promocji 69 zł (przecena ze 109 zł) – kup teraz

Microsoft Wireless Desktop 800

 

Membranowa klawiatura od Microsoftu to propozycja dla osób szukających tanich rozwiązań do codziennej pracy. W związku z tym warto zainteresować się kombo klawiatury i myszki bezprzewodowej. Klawiatura posiada wskaźnik zużycia baterii i jak zapewnia producent powinna działać do 8 miesięcy. W zestawie znajdziemy też nano odbiornik, który zapewnia bezprzewodowe połączenie dla obu urządzeń.

 

Samsung 250 GB 850 EVO – cena w promocji 399 zł (przecena z 425 zł) – kup teraz

Samsung 850 EVO 250 GB

Jeden z lepszych modeli dysków SSD Smasunga, seria 850 Evo to ponad 10% lepsze walory użytkowe w porównaniu z modelem 840 EVO, ale także do 1,9 raza większe prędkości zapisu losowego w przypadku modeli 120 / 250 GB. Model 850EVO gwarantuje najwyższą w swojej klasie wydajność w zakresie prędkości sekwencyjnego odczytu (540 MB/s) i zapisu (520 MB/s).

Oprogramowanie Magician z kolei oferuje dostęp do trybu Rapid, który zapewnia dwukrotnie szybsze przetwarzanie danych na poziomie systemu poprzez użycie niewykorzystanej pamięci komputera PC (DRAM) jako pamięci podręcznej.

Model 850 EVO zapewnia gwarantowany poziom trwałości i niezawodności poprzez podwojenie wskaźnika TBW w stosunku do modelu poprzedniej generacji, tj. 840 EVO, w ramach najdłuższej na rynku, bo pięcioletniej gwarancji.

 

Razer Kraken Pro 2015 – cena w promocji 199 zł (przecena z 299 zł) – kup teraz

Razer Kraken Pro 2015

Headset słuchawek z mikrofonem Razer Kraken Pro to ciekawa propozycja dla osób spędzających długie godziny przy grach sieciowych z uwagi na to, że produkt ten został stworzony we współpracy z profesjonalnymi graczami. Słuchawki dzięki 40mm głośnikom z neodymowymi magnesami zapewniają czyste brzmienie wysokich i średnich tonów oraz głębokie i mocne basy.

Nowe Razer Kraken Pro wyposażone są w pilot sterujący na kablu, by w łatwy i szybki sposób mieć dostęp do kontroli głośności w słuchawkach oraz móc wyciszyć mikrofon bez żadnych zewnętrznych programów. Chowany pałąk mikrofonu umiejscowiony w lewej słuchawce, może zostać wyciągnięty kiedy go potrzebujesz a jego elastyczna konstrukcja umozliwia dostosowanie go do swoich potrzeb.

 

Samsung Gear 360 – cena w promocji 799 zł (przecena z 999 zł) – kup teraz

Samsung Gear 360Gear 360 – najnowsza kamera oferująca obraz w rozdzielczości 4K, w dodatku w 360 stopniach to rozwiązanie, dzięki któremu możemy utrwalać wyjątkowe i te zwyczajne chwile w swoim życiu. Gear 360 nagrywa obrazy dookoła Ciebie w pełnej sferze. 

Obiektyw F2.0 kamery zapewnia wyraźne i jasne zdjęcia podczas odporność na kurz i wilgoć, sprawia, że możesz z niego korzystać nawet w ekstremalnych warunkach. Niekwestionowaną zaletą kamery jest możliwość wykorzystania ekranu naszego smartfona do szybkiego podglądu zarejestrowanych materiałów i przesyłać pliki między urządzeniami.

 

Creative 2.1 Inspire A120 – cena w promocji 73 zł (przecena z 89 zł) – kup teraz

Creative Labs Inspire A120Atrakcyjny wizualnie zestaw głośnikowy A120 to interesująca propozycja dla osób szukających stosunkowo dobrej jakości. Do zalet tego zestawu 2.1 należą czysty dźwięk i mocne basów zarówno podczas grania jak i słuchania muzyki. Zestaw ten jest również w naszych polecanych zestawach miesiąca.

 

Mad Catz R.A.T. PRO S  – cena w promocji 159 zł (przecena z 259 zł) – kup teraz

Mad Catz R.A.T. PRO S

Mad Catz  kontynuuje tradycję wysokiej jakości produktów dla graczy w postaci myszek R.A.T. PRO S, które wyposażone są w osiem programowalnych klawiszy, które możemy skonfigurować poprzez dedykowaną aplikację producenta. Atrakcyjny wygląd oraz przemyślany kształt w połączeniu z parametrami gwarantują niesamowite doznania podczas wielu godzin gry.

Personalizacja i dostosowywanie do własnego komfortu jest cechą każdej myszy z serii R.A.T. i podstawową częścią budowania swojego stylu gry. R.A.T. PRO S pozwala na zmianę ustawień szerokości i długości myszy. Ponadto podpora dłoni może zostać podniesiona o 12mm i wychylana na boki pod kątem 15 stopni.

Niezależnie czy to FPS, MMO czy RTS, gracz może być pewien że każdy ruch jest odwzorowany z dokładnością co do piksela dzięki rozdzielczości 5000 DPI. Brak przyspieszenia sprzętowego oraz narzuconych programowych ustawień oznacza 100% kontroli w każdej sytuacji.

 

Logitech G920 Driving Force XBOX One/PC – cena w promocji 999 zł (przecena z 1299 zł) – kup teraz

Logitech G920 Driving Force 01

Ta niezwykle dopracowana kierownica Logitecha zapewnia wszystkie efekty nadsterowności, podsterowności a także poślizgu. Kierownica G920 Racing Wheel ma wbudowaną konsolę D-Pad i przyciski konsoli, dzięki czemu są zawsze dostępne pod ręką. Półautomatyczne łopatkowe dźwignie zmiany biegów umożliwiają płynną i precyzyjną zmianę biegów podczas pokonywania ostrych zakrętów i długich prostych. Z kolei mechanizm siłowego sprzężenia zwrotnego o dwóch wydajnych silnikach poprzez symulację działania różnych sił zapewnia najwyższą precyzję.

Kąt obrotu kierownicy G920 Driving Force o 900 stopni między skrajnymi pozycjami pozwala wykonać dwa i pół obrotu na szerokich zakrętach, identycznie jak w prawdziwym samochodzie.

 

Corsair K70 – cena w promocji 159 zł (przecena z 259 zł) – kup teraz

Corsair K70 Cherry MX Brown

 

Corsair K70 jedna z lepszych mechanicznych klawiatur, z unikalnymi przełącznikami Cherry MX Brown to nie tylko solidna aluminiowa obudowa, wysokiej jakości klawisza, lecz również godne polecenia oprogramowanie CUE, dzięki któremu dostosujesz wygodne podświetlenie i efekty świetlne, a także ustawisz odpowiednie makra.

Przełączniki Cherry MX Brown potrzebuję siły nacisku 55g oraz 2mm skoku do aktywacji, dlatego zawsze będziesz wiedział, kiedy naciskasz klawisz. Podobnie jak w serii Cherry MX Red, przełączniki nie posiadają wyczuwalnego kliknięcia. Funkcja anti-ghosting zapewnia, że będziesz mógł jednocześnie wcisnąć dowolną liczbę niezbędnych w danym momencie klawiszy.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.