Home / Gry / Wiosenna wyprzedaż gier Xbox i Windows – nawet o 67 procent taniej

Wiosenna wyprzedaż gier Xbox i Windows – nawet o 67 procent taniej

Wyprzedaz gier Xbox Windows 10

Zgodnie z zapowiedziami, Microsoft rozpoczął wczoraj wielką wiosenną wyprzedaż gier w Sklepie Xbox oraz Windows, w której obcina ceny gier, aplikacji i filmów (w tym seriali).

W ciągu kilku kolejnych dni (promocja trwa do 17 kwietnia) będzie można nabyć wspomniane gry na Xbox One, Xbox 360 i komputery z systemem Windows 10, a będąc posiadaczem Xbox Live Gold na grach czy aplikacjach utniemy dodatkowe 10 procent.

Niemniej należy zaznaczyć, że kolekcja gier czy aplikacji na najnowszego Windowsa jest dosyć uboga, w związku z czym uważamy, że jest ona skierowana głównie do konsolowców. Taka postać rzeczy jest jeszcze lepsza dla Xbox One, który zyskuje sporą ilość tytułów z poprzedniej konsoli dzięki kompatybilności wstecznej (ponad 35 gier).

Wśród przecenionych tytułów znalazły się m.in. Battlefield 1, Call of Duty: Infinite Warfare, Titanfall 2, FIFA 17, Overwatch, For Honor czy wiele innych z puli 350 przecenionego oprogramowania i filmów.

Jeśli coś zakupicie w wiosennej promocji Microsoftu, dajcie znać, być może natchnie to innych czytelników do zakupów przecenionych tytułów gier i filmów.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.