Home / Aktualności / Wiosenna promocja Energizer i Play: kup dowolne produkty Energizer i zyskaj 4 GB mobilnego internetu

Wiosenna promocja Energizer i Play: kup dowolne produkty Energizer i zyskaj 4 GB mobilnego internetu

Wraz z nadejściem ciepłych dni, czujemy większą potrzebę spędzenia wolnego czasu na zabawie na świeżym powietrzu czy pojechania na wycieczkę. Podczas aktywnego wypoczynku poza domem dla miłośników gadżetów i technologicznych nowinek ważna jest możliwość swobodnego korzystania z nich. Uwagę tych osób powinna więc zwrócić prowadzona przez Energizer promocja, dzięki której będą mieć łatwy dostęp do dwóch niezbędników fana technologii: energii i łączności.

W ramach wyjątkowej akcji konsumenckiej, przy zakupie dowolnych produktów Energizer za minimum 15 zł, każdy może otrzymać za darmo 4 GB transferu w usłudze Play na Kartę. Wystarczy wejść na stronę http://www.positivenergy.pl/play, podać swój numer telefonu w Play na Kartę, dodać zdjęcie zakupionych produktów Energizer i zarejestrować dowód zakupu (paragon) w systemie. Po weryfikacji bonus 4 GB jest gotowy do wykorzystania.

Warto dodać, że promocja obejmuje zarówno nowych, jak i aktualnych użytkowników Play na Kartę posiadających wybrane usługi prepaid. Dodatkowo każdy może skorzystać z akcji promocyjnej dwukrotnie, co zapewnia łącznie 8 GB transferu za darmo. Promocja trwa do wyczerpania zapasów, ale nie dłużej niż do 15.06.2018 r. 

Jeśli planujesz wiosenne podróże lub chcesz pozostać aktywny i korzystać jednocześnie ze swoich ulubionych urządzeń mobilnych, promocja firmy Energizer może być dla Ciebie idealnym wyborem.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.