Home / Telefonia mobilna / Windows 10 Mobile Creators Update trafia w końcu na smartfony Lumia

Windows 10 Mobile Creators Update trafia w końcu na smartfony Lumia

 

Windows 10 Mobile Creators Update

Obiecywana przez Microsoft od jakiegoś czasy aktualizacja Windows 10 Mobile Creators Update stopniowo trafia na urządzenia Lumia, HP czy Alcatel. Niemniej jednak fakt ten nie spowoduje wzrostu sprzedaży, chociażby dlatego, że dosłownie kilka smartfonów z tym systemem ową aktualizację otrzyma, czy też że sam Microsoft zaprzestał sprzedaży Lumii w swoim sklepie internetowym.

Zmiany dostępne w aktualizacji Windows 10 Mobile Creators Update występującej pod numerem 1703 nie zostały udostępnione, w związku z czym nie jesteśmy na chwilę obecną w stanie poinformować was o kluczowych nowościach względem poprzedniej wersji, jeśli chodzi o tą wersję mobilnego Windowsa 10.

Wśród urządzeń, które wspomnianą aktualizację właśnie otrzymują znalazły się m.in. Microsoft Lumia 550, Lumia 640/640XL, Lumia 650, Lumia 950/950 XL, Alcatel IDOL 4S i OneTouch Fierce XL, a także HP Elite x3.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.