Home / Oprogramowanie / Windows 10 dostępne będzie również na nośnikach USB

Windows 10 dostępne będzie również na nośnikach USB

Windows 10 za darmo

Windows 10, system operacyjny kolejnej generacji, który ma znacząco różnić się od Windows 8/8.1, według najnowszych doniesień od Microsoftu, pojawić się ma na nośnikach USB takich jak pendrive (klucze USB).

Choć nie potwierdzone, podejrzewamy, że nośniki USB nie będą jedynymi (poza cyfrową dystrybucją) z najnowszym OS, gdyż DVD również będzie dostępne w sprzedaży.

Windows 10 jest planowany pojawić się oficjalnie na rynku już za kilkanaście dni 29 lipca, a na komputerach użytkowników kilka dni później. Co więcej, jak informował już kilka razy temu Microsoft, system będzie stopniowo oferowany do pobrania użytkownikom, którzy zarezerwowali go wcześniej (aktualizacja KB 3035583), a następnie do wszystkich pozostałych, którzy będą mieli rok czasu aby uzyskać darmową aktualizację. Ceny mają być takie same jak w przypadku Windows 8/8.1.

A co wy uważacie o sprzedaży USB na kluczach USB? Czy jest to metoda, z której byście skorzystali, a może już przeszliście na cyfrową dystrybucję jakiś czas temu. Czekamy na komentarze.