Home / Oprogramowanie / Windows 10 Creators Update już jest – ale nie dla każdego

Windows 10 Creators Update już jest – ale nie dla każdego

microsoft-windows-10-creators-update

Microsoft zgodnie z zapowiedziami oddał nam kolejną ważną aktualizację systemu operacyjnego Windows 10, którą tym razem jest Windows 10 Creators Update. Nazywana aktualizacją dla twórców Windows 10, aktualizacja ta wprowadza wiele nowych funkcji dla platformy Windows (w tym tryb Game Mode) i jest już dostępna do pobrania dla wszystkich Insiderów, którzy się na to zdecydują. Nie miej jednak ogólna dostępność dla wszystkich zostanie ogłoszona w kwietniu.

Pliki ISO dla systemu Windows 10 bazujące na wersji 15063 zostały już umieszczone na serwerach firmy Microsoft zeszłej nocy i chwilowo były dostępne dla członków programu Insiders. Z naszych odkryć wynika, że należy być zalogowanym do konta Windows Insider aby mieć do nich dostęp. Mając wgląd na listę plików, wygląda na to, że ostateczna wersja jest oparta na wersji 15063. Jeśli więc chcecie ją zainstalować, poniżej znajdują się linki do plików iso:

AKTUALIZACJA (01/04/2017): Według potwierdzeń od Microsoftu, Windows 10 Creators Update dostępne będzie dla wszystkich posiadaczy tego systemu już 11 kwietnia, zaś od 5 kwietnia będzie ją można “wymusić”. Należy też wspomnieć, że wczoraj udostępniono ją na konsolę Xbox One, zaś cały proces ekspansji aktualizacji twórców ma potrwać co najmniej kilka miesięcy.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.