Home / Aktualności / Windows 10 Creators Update – aktualizacja dla cierpliwych [instalacja]

Windows 10 Creators Update – aktualizacja dla cierpliwych [instalacja]

W dniu dzisiejszym na jednym z naszych redakcyjnych komputerów zainstalowaliśmy długo oczekiwaną aktualizację o nazwie Windows 10 Creators Update. My aby skorzystać z dobrodziejstw najnowszej łatki od Microsoftu użyliśmy zajmującej 6,27 MB aplikacji o nazwie Windows10Upgrade9194 pobranej ze strony microsoft.com/en-us/windows/features

Aplikacja ta sprawdza w pierwszej kolejności czy nasz komputer i system operacyjny są gotowe na pobranie aktualizacji, następnie ją pobiera z serwera, instaluje, kilkukrotnie restartuje system, a pod koniec zachęca do zapoznania się z wprowadzonymi zmianami m.in. poprzez uruchomienie przeglądarki Microsoft Edge.

Cała operacja trwa na tyle długo, że polecamy uzbroić się w cierpliwość lub zaplanować jak spędzimy najbliższe kilkadziesiąt minut niezbędnych na ukończenie całego procesu.

Bohaterka niniejszego newsa wprowadza szereg usprawnień wprowadzając m.in. obsługę WDDM 2.2, aplikację Paint 3D czy zmodernizowanego klienta poczty elektronicznej. Więcej o samej łatce pisaliśmy w tej wiadomości: www.techdice.com/windows-10-creators-update-juz-dla-kazdego/

Poniżej prezentujemy zdjęcia z przebiegu instalacji Windows 10 Creators Update (15063).

Microsoft Windows 10 Creators Update 00

Microsoft Windows 10 Creators Update 01

Microsoft Windows 10 Creators Update 02

Microsoft Windows 10 Creators Update 03

Microsoft Windows 10 Creators Update 04

Microsoft Windows 10 Creators Update 06

Microsoft Windows 10 Creators Update 05

Źródło: Informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.