Home / Aktualności / Windows 10 – aktualizację otrzymają wszystkie smartfony z Windows Phone 8

Windows 10 – aktualizację otrzymają wszystkie smartfony z Windows Phone 8

windows-10-handset
Microsoft potwierdził właśnie, iż wszystkie urządzenia z Windows Phone 8 otrzymają aktualizację do Windows 10, kiedy tylko ta będzie dostępna.

Mowy system operacyjny giganta z Redmond nadal jest we wczesnym stadium rozwoju, lecz firma ta trzyma rękę na pulsie publikując co jakiś czas informacje na jego temat.

Aby nie popełnić tego samego błędu drugi raz, Microsoft zapowiedział ową aktualizację do Windows 10, dla wszystkich urządzeń z WP8, a nie tylko tych najnowszych stosowną informacją na Twitterze.

Jest to szczególnie dobra wiadomość  z tego względu iż duża ilość użytkowników w przeszłości chciała wypróbować nowy OS, lecz jedynym na to sposobem był  zakup najnowszego smartfonu, tabletu czy komputera.

Na przykładzie Lumii 930 poinformowano, że smartfon ten otrzyma aktualizację, gdy tylko ta będzie dostępna. Tak więc jeśli posiadacie starsze smartfony z tej rodziny, to może warto jeszcze się ich nie pozbywać tylko poczekać na nowy system operacyjny. Według zapowiedzi pojawi się on w okolicach połowy 2015 roku.

Nokia-Lumia-935-Windows-10