Home / Aktualności / Wielki finał ligi Wargaming.net już dziś!

Wielki finał ligi Wargaming.net już dziś!

Wargaming.net League - Grand Finals Warsaw 2014

W dniu dzisiejszym odbywa się trzeci i ostatni dzień rozgrywek w finale ligi Wargaming.net, który w tym roku odbywa się w Polsce. Niestety po bardzo dobrze rozpoczętym sobotnim etapie jedyny polski zespół – Lemming Train – odpadł z walki o czołowe lokaty. Być może wpływ na dalszą grę naszych zawodników miała nagła i nie do końca znana przyczyna zmiany przeciwników z jakimi team Lemming Train miał stoczyć kolejne dwa pojedynki.

Fani rozgrywek w World of Tanks wiedzą doskonale, że każdy zespół ma swoje mocniejsze i słabsze strony, własne strategie itd., niemniej nie należy w tym upatrywać jedynej i zarazem głównej przyczyny ww. zdarzeń.

W dniu dzisiejszym przed nami będzie jeszcze niejeden emocjonujący bój. Aktualnie toczy się walka pomiędzy The Red Rush: Unity oraz PvP Super Friends. Z kolei ekipa, która w tej walce zostanie pokonana rozegra mecz z drużyną Natus Vincere, która przegrała walkę z Rosjanami z Virtus.PRO. Zwycięzcy z obu par spotkają się ze sobą w wielkim finale, którego początek planowany jest na godzinę 17:15.

Na szczęście to niejedyne atrakcje przygotowane dla fanów World of Tanks, którzy oglądać będą opisywane w niniejszej wiadomości zmagania. Organizatorzy przygotowali bowiem dla każdej z osób, która znajdować się będzie w sali Multikina w Złotych Tarasach w Warszawie finałowe rozgrywki ligi Wargaming.net otrzyma specjalny zestaw z koszulką i kodem bonusowym do gier firmy Wargaming.

Ponadto dwóch szczęśliwców będzie mogło wygrać myszki komputerowe marki Razer ze specjalnej serii poświęconej WoT-owi.

Aktualizacja:

Walka The Red Rush: Unity vs PvP Super Friends zakończyła się wynikiem 3:0, tym samym w finale spotkają się zespoły Virtus.PRO i The Red Rush: Unity.

Wyniki cząstkowe z niedzielnego etapu WGL 2014

Źródło: Informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.