Home / Aktualności / gry / Wiedźmin 3: Dziki Gon – oficjalny zwiastun gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon – oficjalny zwiastun gry

Wiedzmin 3 dziki gon
Oficjalny zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (The Witcher 3: Wild Hunt) rodzimego studia CD Projekt Red został właśnie zaprezentowany, ukazując tym samym piękne scenerie, rytuały oraz sceny miłosne.

Mająca się ukazać już 19 maja gra osadzona jest w świecie o otwartej strukturze i prezentuje kolejne przygody Geralta z Rivii.

W zaprezentowanym dziś zwiastunie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zostały pokryte najważniejsze aspekty gry, w tym lokalizacje, potwory czy nasi inni wrogowie.

CD Projekt Red zapowiedział przy okazji dwa rozszerzenia do tej gry (DLC), dodające po ok. 30 godzin gry do dotychczasowych 200, które należy juz zarezerwować na podstawową wersję gry.

Przygoda w Northern Realms, kontynencie zapełnionym handlowymi miasteczkami, mistycznymi wyspami, niebezpiecznymi wąwozami czy zapomnianymi jaskiniami stanowić będą część waszego terytorium do odkrywania, walki i tym samym testowania wielu broni dostępnych w grze czy zbdobytych przy nich umiejętności.

Jeśli więc chcecie się już poniekąd zatopić w przygodzie płatnego zabójcy potworów Geralta i jego misji w znalezieniu Dziecka przepowiedni mogącego zmienić losy świata, obejrzyjcie poniższy zwiastun i zwiększcie swoje fundusze na grę jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. No i nie zpominajcie o wolnym czasie, dużo wolego czasu, gdyż pomimo, że zapewne znajdą się tacy, którzy ukończą grę przed 200 godzinami, to większość z nas zapewne przekroczy ten cza i to znacznie.