Home / Aktualności / WG Labs pojawi się na Digital Dragons 2017

WG Labs pojawi się na Digital Dragons 2017

Digital Dragons 2017 to największa konferencja biznesowa dla branży gier w Europie centralnej. Tegoroczna edycja odbędzie się 22 i 23 maja w centrum kongresowym ICE w Krakowie. Przedstawiciele Wargaming Labs, platformy wspierającej twórców gier komputerowych, pojawią się na niej po raz pierwszy w Polsce.

– Będzie to doskonała okazja dla rodzimych twórców, aby poznać przedstawicieli Wargaming Labs i zaprezentować swoje projekty. Kto wie, może będzie to początek owocnej współpracy? – powiedział Andrei Gruntov, globalny dyrektor wydawniczy Wargaming.net, który również będzie jednym z jurorów nagrody dla najlepszej gry indie.

Wszyscy uczestnicy Digital Dragons 2017 znajdą stoisko Wargaming Labs na pierwszym piętrze centrum kongresowego ICE, sekcja A15. WG Labs to jednostka organizacyjna w ramach firmy Wargaming, która odpowiada za wspieranie niezależnych twórców w procesie tworzenia i wydawania gier na rynek.

Digital Dragons 2017 01

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.