Home / Aktualności / Weeklong Deals – megapromocje gier na platformie STEAM

Weeklong Deals – megapromocje gier na platformie STEAM

Serwis STEAM zajmujący się m.in. cyfrową dystrybucją gier komputerowych przygotował w tym tygodniu wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla graczy. W tym tygodniu rabaty wynoszą od 50 do aż 80 procent. Wśród oferowanych gier znajdują się takie propozycje jak STORM: Frontline Nation (strategia w klimacie Zimnej Wojny), SteamWorld Dig (interesująca gra platformowa z nutką retro) czy też popularna seria gier Flatout (Flatout Complete Pack).

Nam szczególnie do gustu z ww pozycji przypadła gra STORM: Frontline Nation (idealnie komponująca się z wyświetlanym obecnie w kinach filmem Jack Strong), której cena wynosi zaledwie 1,75 euro oraz zeszłoroczna nowość (premiera w grudniu 2013) o nazwie Frozen Hearth w cenie 6,99 euro.

Gry z opisywanej w niniejszym newsie promocji kosztują od zaledwie 0,45 euro (Future Wars) do 24,78 euro (RaySupreme 3D), z czego większość pozycji kosztuje około 2,5 – 4,5 euro. Z dokładną ofertą gier z promocji Weeklong Deals możemy zapoznać się pod adresem: http://store.steampowered.com/sale/Weeklong_Deals

Ponadto poza ww. ofertą na platformie STEAM możemy zakupić m.in. rewelacyjna grę polskiej produkcji,a mianowicie The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition z 80-proc. rabatem, po którym grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów nabędziemy za jedyne 3,99 euro. Szczegóły na stronie: http://store.steampowered.com/app/20920/ Niestety fani Geralta muszą się pośpieszyć, ponieważ ww. oferta jest jeszcze aktualna przez niewiele ponad 5 godz.

STEAM - Weeklong Deals - Tech Dice

STEAM

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.