Home / Aktualności / Watch_Dogs i Assassin’s Creed III wśród gier Games With Gold na czerwiec

Watch_Dogs i Assassin’s Creed III wśród gier Games With Gold na czerwiec

Games With Gold czerwiec 2017

Czerwiec już tuż, tuż, czas więc poznać gry Games With Gold w ramach subskrypcji  Xbox Live Gold dla posiadaczy konsol Xbox One oraz 360.

Posiadacze Xboxa One otrzymają w czerwcu cztery gry, z których dwie przez kompatybilność wsteczną. Pierwszą grą będzie SpeedRunners – interesująca ze względu na rozwój akcji platformówka. W niej jako jeden z wielu superbohaterów będziemy musieli współzawodniczyć w łapaniu przestępców. Nie będzie łatwo gdyż bohaterów jest więcej niż złoczyńców.

Drugi tytuł na Xbox One to znany już chyba wszystkim Watch Dogs. Jako hacker z niechlubną przeszłością będziemy musieli używać najnowszych technologii w celu rozwiązania wielu zagadek czy wykonywania wielu powierzonych nam zadań.

Jako bonusową grę, lub raczej dodatek orzymamy DLC do Phantom Dust już od 1 czerwca. Podczas gdy SpeedRunners można będzie bezpłatnie pobrać także od 1 czerwca, tak Watch Dogs między 16 czerwca a 15 lipca.

Przechodząc do darmówek na Xboxa 360, miesiąc rozpoczniemy z Assassin’s Creed III, w którym wcielimy się w Assasyna – indianina, któremu przyjdzie m.in. wykańczać przeciwników czy unikać pułapek.

Dragon Age: Origins będzie z kolei drugą dla X360 i czwartą dla Xbox One grą w nadchodzącym miesiącu. W grze tej wcielimy się w Greya Wardena, który zmierzyć się będzie musiał z realiami wojny domowej. Smoki, potwory i wiele zadań, które nie będą łatwe do wykonania, to tylko niektóre z atrakcji jakie na nas czekają.

Czerwcową mieszankę gier Games with Gold oceniamy na dobrą. Selekcja nie jest może najlepszą z dotychczasowo oferowanych, niemniej jednak lepszą niż wiele poprzednich odsłon tego programu. A co wy o tym myślicie.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.