Home / Aktualności / Watch Dogs: Legion – znamy wymagania sprzętowe nowej gry od Ubisoft

Watch Dogs: Legion – znamy wymagania sprzętowe nowej gry od Ubisoft

Watch Dogs: Legion to najnowsza produkcja od studia Ubisoft, która już pod koniec tego miesiąca trafi na komputery osobiste. W dniu dzisiejszym poznaliśmy wymagania sprzętowe zapowiadającej się bardzo dobrze pod względem wizualnym jak i fabuły gry Watch Dogs: Legion na PC .

Kolejna część gry z serii Watch Dogs będzie obsługiwała śledzenie promieni (Ray Tracking), co przekładać się będzie na trochę wyższe wymagania względem procesora lub/i karty graficznej, jednak jak możecie zobaczyć na poniższym slajdzie (zdjęcie powiększy się po jego kliknięciu), nie jest aż tak z tym źle, jakby to mogło się wydawać.

Do uruchomienia gry w rozdzielczości 1080p z minimalnym poziomem detali i wyłączoną obsługą Ray Tracking-u wystarcza nam dość leciwe procesory klasy Core i5-4460 lub Ryzen 5 1400 połączone z kartą graficzną typu GTX 970 lub R9 290X. Z kolei do komfortowej rozgrywki w rozdzielczości 4K z włączoną funkcja śledzenia promieni będziemy potrzebowali PC-ta z procesorem klasy Core i9-9900K lub Ryzen 7 3700X oraz kartą graficzną pokroju RTX 3080.

Premiera Watch Dogs: Legion na PC planowana jest na 29 października 2020.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.