Home / Aktualności / Watch Dogs coraz bliżej – kolejne szczegóły o grze

Watch Dogs coraz bliżej – kolejne szczegóły o grze

Watch Dogs 01
Watch Dogs wydaje się skupiać uwagę i elektryzować graczy oczekujących na jej pojawienie się niemalże tak samo jak Grand Theft Auto V. Jest co najmniej pozytywny aspekt nadchodzącej gry, w którą według zapewnień producenta spędzimy grając co najmniej 100 godzin.

Watch Dogs – diabeł tkwi w szczegółach

Watch Dogs 02

Na ten wcale nie mały czas, który gra zabierze z naszego życia składać się ma złożoność samej gry korzystającej z tzw. otwartego świata.

Zmodyfikowana wersja Chicago pokazuje to miasto jako miejsce, w którym niemalże każda jego część połączona jest ze sobą w w dodatku jeszcze do internetu.

Zadania wykonywane przez naszego bohatera w Watch Dogs będą również ściśle powiązane z żyjącym miastem.

Odbywać się to będzie na takim poziomie, że jego działania wpływać mają na „zachowanie miasta”, reagujące w różny sposób.

Pod pojęciem tym należy rozumieć sytuację gdzie nasz bohater beztrosko łapiący przestępców stanie się obiektem mediów, które będą za nim wszędzie podążać. Utrudni on sobie tym samym zadanie „zapuszkowywania” innych kryminalistów.

Watch Dogs 03


Możemy doświadczyć także odwrotnej sytuacji w przypadku gdy podpadniemy przypadkowym obywatelom Chicago lub innym gangsterom a w efekcie będziemy ścigani przez jakiegoś psychopatę z bronią.

Watch Dogs ma poza tym komplikować całą akcję poprzez użycie dnia i nocy, jak również różnych w zależności od lokalizacji warunków pogodowych.

Co więcej dzienne życie Chicago w Watch Dogs ma używać większej liczby stróżów prawa, podczas gdy nocą będzie ich zdecydowanie mniej także powodując rozluźnienie miejskiego życia.

Czy tak jak my nie możecie się doczekać aby położyć ręce na klawiaturach, myszkach czy padach i wskoczenie do tego wirtualnego świata? Dajcie nam znać co myślicie o tej grze oraz o zaprezentowanych tu szczegółach jakie się w niej pojawią.