Home / Aktualności / Warlords of Draenor – piąty dodatek do gry World of Warcraft

Warlords of Draenor – piąty dodatek do gry World of Warcraft

Warlords of Draenor WoWNa tyle co zakończonym BlizzCon 2013 dowiedzieliśmy się więcej na temat kolejnego bo piątego dodatku do bardzo popularnej gry MMORPG World of Warcraft lub WoW w skrócie.

Warlords of Draenor ma cofnąć graczy w czasie i umieścić ich w walce o  świat Draenor. Bohaterowie Azerotha będa musieli stawić czoła mistycznym zwycięzcom z Draneoru, klanom orków, Blackhandów, Ner-zhuli.

Pomoc można będzie uzyskać werbując przyjazne sobie jednostki, które przydać mogą się również w obronie przed  Żelaznymi hordami. Wszystko to w staraniach zapobieżenia powtórzeniu się krwawej historii z przeszłości.

Blizzard CEO Mike Morhaime określił dodatek Warlords of Draenor jako możliwość dowództwa dla graczy w jednym z najbardziej istotnym w świecie WoW konflikcie. Bardzo istotnym faktem podkreślanym przez Morhaime jest to, iż to rozszerzenie umożliwia grę zarówno dla typowych wyjadaczy Wow-a jak również nowicjuszy, którzy w tą grę w ogóle nie grali.

Aby nie zamulić zbytnio atmosfery i nie zniechęcić nikogo do gry producent gry  pozwolił nowym jak i powracającym graczom na ominięcie poznawania swojej postaci i awans do poziomu 90 lecz tylko dla jednej postaci.

Gracze tego rozszerzenia World of Warcraft będą mogli stworzyć swój rozszerzalny i przystosowalny garnizon z mocą rekrutacji sił sprzymierzonych oraz zasobów. Co więcej ulepszone zostały zarówno animacje jak  i wygląd samych postaci dla wszystkich ras występujących w grze.

Blizzard umieścił w WoD nowe strefy, podziemia, scenariusze, pola bitew itd. Przedsmak tego co szykuje się w tej grze można zobaczyć w zwiastunie udostępnionym na BlizzCon. Mamy nadzieję, że tym razem próba zatrzymania graczy WoW uda się mając na uwadze utratę 1.3 miliona graczy w pierwszym kwartale 2013 roku.

Źródło: PCMag.com


O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.