Home / Aktualności / Warhammer 40,000 w World of Tanks na PC już jest!

Warhammer 40,000 w World of Tanks na PC już jest!

 

Nowa przepustka sezonowa jest od dziś dostępna w grze World of Tanks na komputerach osobistych. Czas wejść do bitwy i zdobyć mnóstwo wyjątkowych nagród, w tym tych związanych z mrocznym uniwersum Warhammer-a!

W tym sezonie są 3 główne rozdziały, a ukończenie każdego z nich przynosi unikatowy styl 3D jednej z frakcji Warhammer 40000 – Ultramarines, Evil Sunz Orks i Death Guard. Wraz z nim gracze zrekrutują dowódców –  Volusad Thassius z Ultramarines, Dolgoth Sepk z  Death Guard lub Kroglin da Facegrinda z Evil Sunz Orks.

Czołgiści zdobywają punkty przepustki sezonowej uczestnicząc w bitwach losowych poziomów VI-X. Ich ilość jest zależna od indywidualnych wyników. Grając pojazdami E 100, Object 430U i STB-1 można zdobyć ich jeszcze więcej. Trzecią metodą jest kończenie dziennych misji, które są dostępne dla maszyn każdego poziomu. Przez cały sezon będą również dostępne specjalne zestawy zawierające unikatowe elementy modyfikacyjne, świetnie wyglądający styl 3D dla czołgu Bat.-Châtillon 25 t czy Natalestra Aspais z Adepta Sororitas, który rozwinie Twoją załogę.

Przepustka bitewna z Warhammer 40000 będzie aktywna do końca sierpnia także grajcie i odkrywajcie nagrody, które skrywa.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.