Home / Gry / Free-to-play / Warhammer 40000: Space Wolf – gra dostępna już w Google Play Store

Warhammer 40000: Space Wolf – gra dostępna już w Google Play Store

Warhammer 40000 Space Wolf

Warhammer 40000: Space Wolf, czyli jedna z gier bęąca w produkcji od dobrych dwóch lat, i która myśleliśmy, że już nie ujrzy światła dziennego, pojawiła się po beta testachw Play Store na platformę Android.

Tak jak wiele gier z tego gatunku, tak i tu, jest ona częściowo turówką bazującą na zestawie Warhammer 40K a częściowo tradycyjną karcianką, w której zbierasz karty kolekcjonerskie. Można w ten sposób przetestować swoje strategie w bitwach z użyciem małego zespołu, a następnie wykorzystać bronie i ruchy z dostępnych przez nas kart.

Gracz wcieli się w grze Warhammer 40000: Space Wolf w członka „Zespołu Kosmicznych Wilków”, i będzie musiał stawić czoła „Dostarczycielom Słowa”, który planują podbicie planety Kanak Segmentum Obscurus i zaprowadzenie na niej chaosu.

Należy wspomnieć, że gra jest darmowa, choć występują w niej mikrotranzakcje. Na graczy czeka zarówno pełna kampania single player jak również tryb wieloosobowy PvP, w którym jest system rankingowy dla jeszcze większego urozmaicenia rozgrywki. Czym bitwa trudniejsza, tym bardziej zostaniemy nagrodzeni, a co więcej twórcy gry Warhammer 40000: Space Wolf postarali się o ranking wszystkich grających, który jest resetowany co sezon, dając tym samym szansę dla nowych graczy.

Warhammer 40000 Space Wolf 01

Warhammer 40000 Space Wolf 02