Home / Aktualności / gry / Wargaming udostępnia aktualizację 8.5 do World of Tanks

Wargaming udostępnia aktualizację 8.5 do World of Tanks

World of Tanks

Wargaming udostępnia aktualizację 8.5 do World of Tanks

 

Nowe jednostki niemieckie i rosyjskie wjeżdżają na scenę, opcje premium dostępne dla wszystkich graczy. Warszawa, Berlin, Paryż, 24 kwietnia 2013 — Wargaming, wiodąca firma zajmująca  się produkcją i wydawaniem gier Free-to-play ogłasza, iż już od dziś dostępna jest aktualizacja 8.5 do niezwykle popularnej gry World of Tanks. Najnowsze rozszerzenie przynosi ze sobą rozwój drzewek niemieckich i rosyjskich, jak również umożliwia korzystanie z opcji premium graczom niepłacącym oraz dodaje nową arenę bitew. Aktualizacja 8.5 jest dostępna w Europie od dziś, jutro mogą spodziewać się jej gracze  z południowo-wschodniej Azji i Amerykanie, natomiast 8 maja zawita w Korei południowej. 

 

Niemieckie drzewo technologiczne rozbudowaliśmy o potężne czołgi średnie, między innymi  o kultowego Leoparda 1, natomiast rosyjski zestaw maszyn poszerza się o trzy nowe, lekkie maszyny. 

 

Wraz z aktualizacją 8.5 gracze będą mogli zakupywać sprzęt eksploatacyjny typu premium  za srebrne kredyty. Wcześniej, niniejsze udogodnienia można było nabywać wyłącznie za złoto, czyli walutę w grze za realną gotówkę. Dodatkowo, wszyscy gracze, płacący i niepłacący, będą mieli możliwość formowania trzy osobowych plutonów i kompanii. 

 

Update 8.5 dodatkowo przedstawia graczom zupełnie nową mapę o nazwie Pearl River, jak również wizualne usprawnienia na następujących arenach bitew: Linii Zygfryda, Południowym Wybrzeżu oraz Malinovce.

 

Najnowsze materiały graficzne i wideo do użycia:

 

WoT Video Gameplay Update

 

WoT_Nowe obrazy z gry

 

WoT_nowe rendery czołgów

 

O World of Tanks

 

World of Tanks jest pierwszą i jedyną grą typu Free-To-Play MMO nastawioną na współpracę graczy,   przedstawiającą bitwy czołgów. Wejdź do walki wraz z innymi „stalowymi kowbojami” z całego świata. Twój arsenał obejmuje ponad 300 modeli maszyn z USA, Niemiec, Rosji, Francji Wielkiej Brytanii i Chin. Każdy z nich odwzorowany jest w oparciu o prawdziwe dane, zgodnie z historią wojskowości.

Aby d
ołączy do gry World of Tanks skorzystaj z tego linku:
http://worldoftanks.eu/registration/

 

O firmie Wargaming   

 

Wargaming, firma wielokrotnie nagradzana rozlicznymi nagrodami na całym świecie, zajmuje się produkcją tytułów typu Free-To-Play MMO i jest jednym z liderów tego segmentu rynku gier komputerowych. Firma została założona w 1998 roku i przez ten czas wydała ponad 15 tytułów. W chwili obecnej zatrudnia ponad 1500 pracowników w kluczowych regionach globu, czyli USA, Europie, Rosji, Azji i Australii.

Oficjalna strona internetowa firmy Wargaming: www.wargaming.com

 

Kontakt dla mediów: ·         krawinski@wargaming.net

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.