Home / Aktualności / Wargaming rozdaje cenne nagrody za staż w World of Tanks!

Wargaming rozdaje cenne nagrody za staż w World of Tanks!

Aby podziękować graczom za ich lojalność i nieustanne wspieranie gry World of Tanks na PC rozdane zostanie mnóstwo wartościowych nagród. Prezenty dostaną zarówno nowi jak i obecni gracze!

To co otrzymają poszczególni gracze zależy od momentu kiedy zarejestrowali się w grze, im dłuższy staż tym czekają lepsze nagrody. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać wystarczy zarejestrować się przed 26 listopada, aby otrzymać dni konta premium, mnożniki x5 do doświadczenia za bitwę i inne nagrody, wliczając w to specjalną niespodziankę.

Obecni gracze logując się do gry 26 listopada i później znajdą zestawy składające się z obligacji, kredytów, medali, elementów personalizujących, unikatowych naklejek i stylów dla czołgów oraz zupełnie nowy, ekskluzywny czołg premium poziomu VI, amerykański Super Chaffee! Dokładnie co kto dostanie i jakie nagrody, zależy tak jak już wspomnieliśmy od daty pierwszej rejestracji.

– To nasz sposób powiedzenia dziękujemy wszystkim graczom – podkreśla Max Chuvalov, globalny dyrektor wydawniczy World of Tanks. – To wspaniałe słyszeć liczne opowieści z pól bitew. Ponad 65% z naszej 160 000 000 społeczności jest z nami 5 lat i dłużej. To naprawdę niesamowite widzieć tych wszystkich ludzi, chcemy podkreślić jak wdzięczni za to jesteśmy, że jeździcie z nami –

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.